гігієна порожнини рота – тому що профілактика завжди краще лікування

Кому не подобається, яку вітають з посмішкою? Але що, якщо усмішка така, що вона руйнує ваш цілий день? Так, посмішкою, демонструючи жовті, інфіковані порожнини зуба з огидним запахом виразно розірвати відносини, перш ніж він навіть зробив. Ви хочете, щоб злякати ваш бос або партнер від вас? Звичайно, ні, це де “гігієна порожнини рота” стає питанням першорядної важливості в житті людини.

Дуже часто можна бачити, що ми нехтуємо нашої гігієни порожнини рота або не дають їм так, як актуальність і важливість, оскільки ми даємо фізичної гігієни. Це може бути небезпечно в довгостроковій перспективі. Порожнина зуба поломки, зубний біль, зміна кольору і т.д., деякі з найбільш поширених проблем, пов’язаних із зубами, а кілька клінічних досліджень показали, що існує зв’язок між гігієною порожнини рота і деяких хронічних захворювань, як серцево-судинні захворювання, остеопороз, цукровий діабет і т.д. Тепер ускладнень , зробив це не стало шоком для вас? Але це реальність.

Він є обов’язковим для нас практикувати гарної зубної звички і відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік для професійного очищення. Це включає загальний огляд стану зубів з наступною обробкою зубів масштабування, полірування та фтору. Крім цього є деякі основні стоматологічні звички ми повинні зробити частиною нашого повсякденного звички, щоб забезпечити здорові зуби. Чищення із міжзубних зубною щіткою двічі на день, один раз вранці і перед сном дозволить запобігти пошкодження зубів. Inter зубної щітки запобігти пошкодження тканин зуба і рекомендовані відповідно до простором міжзубних простору. Стоматологічна зубною ниткою є ще однією важливою частиною гігієни порожнини рота, як вона знімає розпалися частки їжі застряг між зубів. Багато хто з нас ігнорують чищення язика, яка дуже важлива для запобігання неприємного запаху в роті. Усні зрошення є ще одним способом забезпечення ретельного очищення порожнини рота та стоматологічних регіону. Цей тип очищення заглиблюється в яснах набагато далі, ніж нормальні щіткою і ниткою.

Рухаючись далі до їжі, що повинні дотримуватися для підтримки здорової і привабливою зубів, продукти, які тримають м’язи й кістки здоровими можуть бути використані для ясен і зубів також. Вітамін С, вітамін В, цинк і магній, деякі з мінералів, необхідних для споживання. Вітаміни можна отримати з фруктів і овочів, а також мінерали з м’ясних продуктів, риби та іншої домашньої птиці. Мінералів, як кальцій і фосфати, які необхідні і можна отримати з молока і сиру. Це допомагає зробити сильніше і ясен знижує знос те ж саме. Фтор є необхідним для попередження порожнини і, отже, потрібно пити фторированной води. Зелений чай знижує неприємний запах з рота в рот і селеру захисту зубів, масажуючи зубів і ясен.

Сахара, такі як сахароза і газованих харчування є шкідливими для зубів. Паління або жування тютюну повинна бути строго уникати. Рот повинен бути промиті часто. Жувальна гумка допомагає в усній зрошення навколо зубів і, отже, encouraged.Proper догляду за порожниною рота, отже, має важливе значення для підвищення віддачі від вашої посмішки і тримати вас від різних захворювань.