гелеві нігті проти акрилових нігтів

Нейл-арт пройшов шлях вперед за межі звичайного методу тільки застосувати лак для фарби. Тепер, ви в буквальному сенсі не потрібно володіти хорошим набором цвяхів, щоб прикрасити їх, бо тепер є можливість гелеві нігті і акрилові нігті. Обидва виглядають так красиво і так реально, що більшість навіть не буде в змозі розгледіти різницю. Штучні нігті можна знайти в достатку, не так дорого і може бути легко наноситься на нігті. Більшість професійних салонах нігті схильні на створення гарних нігтів за допомогою штучних особливо по особливих випадках, фестивалі і навіть на весіллях, де попит на ці штучно розширеної нігті можна легко судити.

Хоча більшість манікюрних салонах дають вам можливість вибирати між акрилових або гелевих нігтів, тим не менш, це завжди корисно знати, яким може задовольнити ваші нігті більше і буде працювати протягом більш тривалого періоду часу.

Обидва гелю і акрилових нігтів однаково популярні, хоча і акрилові нігті, які використовуються протягом більш тривалого періоду, ніж гелеві нігті. Основною відмінністю в обох є їх форм. Гелеві нігті, очевидно, у формі гелю і виконані з попередньо змішаного полімеру і мономера гель, який наноситься на нігті і потім отверждают або при УФ-світла або спеціальним гелем активатора у разі відмови від УФ вилікувати нігті гелем.

Де акрилові нігті, то вони в основному зроблені з суміші рідкого акрилу і полімер, і як тільки суміш наносять зазвичай отримує набір протягом декількох хвилин. Обидва гелю і акрилових нігтів допомогти в подовженні ваші короткі нігті, роблячи їх сильніше і, очевидно, додавши блиск ваших нігтів.

Хоча і зробити вашу нігті виглядають славних і приголомшливий, є досить кілька основних відмінностей у них обох, і він може отримати важко точно вказати, який з них краще, тому що обидва мають свої плюси, так і мінуси. Гелеві нігті, як правило, вважається, виглядають більш природно більш акрилових і вони навіть включають менше пошкодження натурального нігтя. Крім того, ніхто не може ігнорувати той факт, що гелеві нігті не виділяє дим або запахи як акрилові гелі роблять і, природно, більш ясні, блискучі і не жовтуватим обробки. Але чистий і блискучий зовнішній вигляд не з дешевих, і це в будь-який день дорожче, ніж акрилові. З гелеві нігті повинні бути вилікувані зазвичай в УФ-світлі, вони вимагають більшого догляду, а також. Якщо ви хочете, щоб видалити їх, краще за все відвідати манікюрний салон і нехай технік зробити роботу. Вони точно знають, як зняти його без пошкодження кутикули або натурального нігтя.

Акрилові з іншого боку є більш доступним і широко доступні теж. Багато салонів нігтя також використовувати акрилових нігтів, так як цвяхи повинні бути шорсткою трохи подальшим покриттям з хімічних речовин на нігті. З акриловими ви можете вибрати з різних конструкцій, таких як білі кінчики, французькою і навіть поради нігтів ремонт. Акрилові нігті також довговічним і міцним, як і у випадку з гелем нігті. Великий польський може ще більше підкреслити зовнішній вигляд вашого акрилових нігтів. Однак, при використанні акрилових нігтів, ви повинні бути обережні, отримувати їх видалити з технік, оскільки неправильне видалення може призвести до пошкодження вашого реального нігтів. Крім того, в порівнянні з гелеві нігті, акрилові нігті не виглядають як реальні або світить, і якщо це не зроблено належним чином, вони можуть також виглядають цілком підроблені час від часу. Але незалежно від того, вибираєте ви гелю або акрилу, ви гарантовано виходить з манікюрного салону з набором красивих і приголомшливих нігтів.