будинку лазерна епіляція

Лазерна епіляція є першим вибором для багатьох людей, які хочуть гладке волосся без шкіри. Тим не менш, є багато людей, які відчувають себе більш комфортно щодо видалення зайвого волосся з їхніх тіл в самоті свого будинку, а не в клініці епіляції.

Тепер, для цих людей, Tria особистої епіляції лазерною системою від SpectraGenics Inc незабаром буде доступна в США, після отримання схвалення харчових продуктів і медикаментів. Це, як стверджується, перший в домашній машини для зменшення небажаного волосся за допомогою лазерної технології.

Система була доступна у Великобританії і Японії протягом деякого часу і довели свою ефективність у зниженні небажаного волосся, хоча, очевидно, це не так ефективно, як професійні машини, використовувані в клініках.

Тому що вона призначена для використання на звичайних людей в їх власних будинках, а не навчених фахівців, пристрій не такий потужний, як у клініці видалення волосся лазером. Система має тільки FDA схвалення для використання на руках, в області пахв, зони бікіні, ніг і спини. Він не повинен бути використаний на обличчі.

Головна лазерної епіляції ще не для всіх – технологія, використовувана ця система не підходить для використання на білі, сірі, світле або руде волосся, або на більш темних тонів шкіри. Справді, manufacurer рекомендує обладнання не повинно використовуватися особами африканського, Східній Індії, Індус, або тихоокеанських островів походження. Ці типи шкіри поглинають надто багато лазерного світла, яке може призвести до серйозних травм шкіри.

Вона також має ряд функцій безпеки для запобігання випадкового неправильного використання. Три контактні датчики на голові машина повинна бути на шкіру, або машина не буде працювати. Датчики машини також не дозволить йому працювати, коли є занадто багато пігменту в шкірі, чи то від природного кольору, або з засмагу.

Лазерна епіляція клініки є інші види лазерного обладнання доступні, які можуть краще підходити до вашого конкретного волосся / тип шкіри.

Лазерна епіляція розробила надзвичайно в останні 10 років, переходячи від майже невідомою однією з найпопулярніших косметичних процедур. Технології поліпшується весь час, і цей розвиток вказує шлях до такої продукції, яка буде доступна в найближчому майбутньому.

Це тільки питання часу, перш ніж хто-небудь зможе домогтися гарних, гладка шкіра без волосся на самоті власного будинку за допомогою лазерної епіляції.