Як фарбувати волосся, використовуючи маніакальною паніки фарба для волосся

Дотримуйтеся цих рекомендацій, щоб отримати самий сліпучий результат Manic Panic напівпостійний кольору волосся.

Взяти до відома, що забарвлення результат залежатиме від кольору, використовуваного і справжнім кольором і формою волосся дюйма Щоб отримати самий блискучий колір волосся, ваше волосся повинні бути пористими, вибілені або пофарбовані.

Майте на увазі:

Перед забарвлення волосся, зробити пасма, щоб перевірити, чи є продукт дасть вам результат ви після цього.
Ні після фарбування волосся лікування не потрібне Manic Panic с Колір волосся через його якостей реструктуризації.
Manic Panic Колір волосся слід використовувати, як це відбувається, вона не повинна бути в поєднанні з іншими речовинами, такими як перекис або Фарба для волосся.
Будьте обережні з барвником, так як це може тимчасово позначає шкіра і постійно пляма матеріалу.
Лужні продукти не повинні бути використані як воно змінить його кислотно-лужний баланс, який призначений для забезпечення оптимальної абсорбції волосся барвника. Отже, якщо ви хотіли б використовувати лосьйони або укладання феном лосьйонів в поєднанні з кольором волосся, використовувати тільки низький рН і безалкогольних лосьйонів.
Тримайте пристрій подалі від очей. У разі потрапляння в очі, промити області з теплою водою і негайно зверніться до лікаря
Manic Panic барвники волосся не для внутрішнього використання і триматися подалі від доступу дітей.

Провести випробування латки повинні перед використанням.

* Виберіть область, яка не легко бачити, як за вухом або внутрішню ліктя, про розмір десяти австралійських центів.
* Чистий ділянку водою і м’яким милом. Чи не крб з свіжим рушником до повного висихання.
* Пальто знову чистому районі з крихітним кількістю Manic Panic Волосся на голові.
* Залиште кольору сушити на шкіру, намагаючись не закривати або сенсорної області протягом 24 годин.
* Вивчіть пофарбовані області для будь-якого запалення або свербежу, і якщо ви можете бачити нічого подібного, безумовно, не використовувати кольору волосся.

Зробивши тест пасма і патч-тест, який ви будете готові використовувати Колір волосся Manic Panic на вашому волоссі.

освітлення волосся

Щоб отримати найкращий результат барвника, або результат, який ближче, як він з’являється на пакет, відбілювач волосся, використовуючи щось на зразок спалаху Manic Panic Блискавка Повний комплект Bleach. Це тим більше важливо, якщо ви шукаєте більш легку або пастельних відтінків.

Дотримуйтеся інструкцій з відбілюючим комплект, забезпечуючи, щоб видалити всі залишки відбілювача від вашого волосся. Якщо ні, то залишок відбілювача може перешкодити правильній роботі Manic Panic Колір волосся в фарбуванні волосся.

очистити

Мийте волосся ретельно збалансованим рН шампуню, переконавшись, що для ліквідації всіх залишків шампуню, і залишаючи волосся вологе для наступного кроку.

Захистити шкіру

Мазок вазеліном або дитячим маслом уздовж лінії волосся, щоб не отримати барвника на шкіру під час фарбування ваше волосся, а також гумові рукавички при роботі через колір волосся.

застосування кольору

Manic Panic Місце Фарба для волосся в пластиковій мисці використанням ½ банки для короткого волосся або цілу банку для довгого волосся.
Використовуючи кисть відтінок, починають надіті колір ½ дюйма від голови і кисті на рівномірно уздовж на кінчики волосся.
Далі, робота від потилиці вгору, щоб основна частина волосся, ретельно застосуванні колір кожного пасма.
Продовжувати застосовувати поки колір не розвивається пенистость, із зазначенням волосся не можу більше барвника.
Якщо ви використовуєте більш світлий відтінок, більш тривалому застосуванні може знадобитися час, щоб отримати повне проникнення колір і яскравіший колір.

чекати

Залиште барвника протягом не менше 15 хвилин, в яких час обробки повинно бути повним, якщо ви працюєте при нормальній кімнатній температурі. Якщо ваше волосся не вжити, щоб кольори добре ми рекомендуємо використовувати пластиковий ковпачок на волоссі протягом 30 хвилин.

Використання інфрачервоного тепла лампи може скоротити час обробки в межах від 5 – 7 хвилин і кінцевий результат може бути краще, більш блискучого проникнення кольору.

полоскання

Зберігаючи промивної води від ваших очей, промити волосся повністю.

Збереження кольору

Використання оцту і води після промивання після фарбування може допомогти в розширювати Manic Panic колір волосся, він підвищить рівень рН волосся. Комбінат рівні частини білого оцту з водою, нанесіть на волосся, залиште на 1 – 2 хвилини, а потім ретельно промийте.
Manic Panic являє собою напів-постійний колір, який містить всі натуральні інгредієнти, що означає колір основному сидить на поверхні волосини, так що довговічність і глибину кольору буде змінюватися відповідно до того, як пористі волосся.
Manic Panic не використовують небезпечні хімічні речовини в їх колір волосся, що може призвести до пошкодження, а це означає, що очищення і використання продуктів або попадання на них хімічних волосся, як хлор або від перукарського почнуть скорочувати кольору.

Якщо ви хочете, щоб позбутися від кольору

Лужні шампуні зробить волосся кольору зникають швидше.
Отримати колір забарвлених більш професійно з більш природний відтінок.
Гарячої обробки нафти від магазинів може допомогти у видаленні кольору. Переконайтеся, що ви будете слідувати інструкціям на упаковці ретельно. Щоб позбутися від масла з деяким кольором, почніть з застосування шампуню мінус водою. Повільно додавати все більше і більше води, промиваючи, поки все масло не буде видалений.
Ви також можете отримати консультацію у виробника освітлення та продукти знебарвлення або ви могли б також дізнатися думку кваліфікованого перукаря для варіантів видалення волосся Колір Manic Panic.
Наступного разу, спробуйте Manic Panic Dyehard автора – колір волосся, який легко шампуні з ваших волосся.