Як оновити хвіст

Зв’язавши ваше волосся часто спосіб боротьби зі стилем, який йде квартира або просто неправильно, але це не завжди має бути так! Ponytails досягли рівня, коли занурення оновлюється для підвищення будь-який вид. Незалежно від вашої довжини волосся, не є одним з видів хвіст, що ви можете спробувати, щоб струсити вашому повсякденному житті.

Довге волосся:
Якщо у вас є прямі або хвилясте волосся, один із способів оновлення основних хвіст, це додати деякі сексуальні хвилі. Використовуйте легкий мус або гель на всьому протязі Вас волосся і завити кілька штук рамці особи. Зв’яжіть Ваше волосся в низький хвіст, а потім взяти невеликі ділянки половиною дюйма і використовувати щипці для завивки, щоб створити невеликі хвилі в гриву.

Проте на тій же довжині хвилі, що хвилясті низький хвіст, брудний булочка, це ще одна варіація на ту ж тему. Хитрість про брудну булочці, щоб переконатися, що він добре поєднується з іншої частини голови. Переконайтеся, що у вас немає Bump просто стирчать з голови, і використовувати контакти в стратегічно важливих місцях. Як тільки ви безпечний низький кінський хвіст і створюють хвилі, крутити і використовувати для створення пружних булочку. Приймати стратегічні частини з булочки і прикріпіть їх до голови, щоб створити більш повну дивлячись булочку.

Волосся середньої:
Не думаю, що ідеальний хвіст тільки для довгошерсті дівчинки, ваші замки середньої довжини мають переваги більш фанк стилів. Шари дають вам перевагу створює стилі з шматочками особою кадрування. Один хвіст стиль спробувати є високий гладкий хвіст. Випряміть волосся і краватка в середині задньої частини голови, а також використовувати лак для волосся для того, щоб кінці спрямовані вниз абсолютно прямими. Інший великий стиль для середньої довжини волосся з шарами бік коси. Створіть короткий косою на потилиці і закінчити на фронті. Вийняти деяких частин обличчя кадрування і зовнішній вигляд завершена!

коротке волосся:
Хоча більшість людей з коротким волоссям, не може потягнути типовий хвіст поні, Є способи, щоб отримати подібні ефекти. Одна з ідей, щоб спробувати це Помпадур обсягу. Шприц і дражнити розділі ваші волосся позаду, де ваші чубчика або волосся починає, а потім виправити вашу чубок тому над дражнили волосся. Закріпіть волосся шпильками на маківці голови, і створюють низький хвіст поні для інших ваших волосся. Це Vamped до рокер стиль інший варіант, який дає стандартний хвіст додала хвилювання.