Як зберегти шкіру молодих перспективних назавжди

Дозвольте мені розповісти вам коротку історію. Хочете знати, як зберегти шкіру молодою дивлячись? Тримайтеся подалі від сонця. Я люблю на відкритому повітрі стільки, скільки будь-хто інший, але я беру великі зусилля, щоб захистити свою шкіру від надмірного сонячного світла. Чому?

УФ-випромінювання від сонця стимулює виробництво вільних радикалів в клітинах шкіри. Вільні радикали збільшує виробництво з віком і збитків більш імовірним. Навіть опік НД не загоюється так швидко, в літньої людини. Антиоксиданти запобігають та ремонт пошкодження вільними радикалами, але рівень антиоксидантів в шари шкіри нижче в літньої людини, ніж у молодшій.

Більшість джерел рекомендувати регулярне використання сонцезахисного крему на ділянки тіла, які не можуть бути захищені одягу, такі як задню частину рук. Але, що рекомендація не досить конкретні. Є хороші сонцезахисні креми і поганих. Найкраще широкого спектру сонячного блок, який включає в себе оксид цинку в якості активного інгредієнта.

Кожен хоче знати, як зберегти шкіру молодих перспективних, але багато людей не підуть на зусилля читання етикетку інгредієнтів. Вони довіряють великі торгові марки, тому що вони були навколо назавжди. Але, ми дійсно не можемо поставити нашу віру в цих компаніях.

Коли стало відомо про те, як сонце сприяли раку шкіри хіт робіт, сонцезахисний крем продажі пішли через дах. Виробники помчали, щоб отримати нові, дешевші, зникаючи інгредієнти схвалені, без проведення ретельного випробування на безпеку. Багато вчених були стурбовані деякими сполуками вони придумали, тому що вони були отримані з канцерогенні бензол.

Виробники стверджують, що сонцезахисні креми як оксибензон Бензофенон і не може сприяти раку, тому що вони не проникають у шкіру. Більше двох років тому, вчені довели, що ці інгредієнти дійсно фактично проникати і викликати мутації ДНК в клітинах шкіри. Такого роду мутація може призвести до раку.

Кожен може хочете знати, як зберегти шкіру молодою вигляд, але вони повинні знати, як запобігти рак шкіри. Генетика може грати роль дуже слабкий, але великої загрози вільних радикалів, так як вони викликають зміни в клітинну ДНК, які можуть призвести до раку. Радикали також пошкодити клітинні мембрани і колагенових волокон. З часом це призводить до зморшок, в’ялості, пігментних плям і інших ознак старіння.

Крім уникаючи надмірного сонця, один з ключів до того, як зберегти шкіру молодою дивлячись є використання зволожуючого крему, який містить антиоксиданти. Використовувати його щодня після очищення обличчя. Використовуйте багатих антиоксидантами лосьйон для тіла. Використовуйте багаті антиоксидантами нічний крем перед сном. Збереження високої антиоксидантної рівні є кращим способом, щоб запобігти пошкодження вільними радикалами. Останні дослідження показують, що це також кращий спосіб відновити збиток, що вже було зроблено.

У добровольців з сонячних опіків, дослідники бачили 29%-е скорочення ліній і зморшок, 37% поліпшення гідратації і 26%-ве зниження шорсткості. Активний інгредієнт в крем, який вони використовували, був антиоксидант коензим Q10. Використання крему, як це не може бути єдиним важливим кроком про те, як зберегти шкіру молодою вигляд, але це, безумовно, одна з них.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.