Свіже дихання вимагає більшого, ніж гігієна порожнини рота

У той час як щіткою, зубною ниткою, і використання рідини для полоскання рота користь стоматологічної допомоги, ці зусилля самі по собі не може бути достатньо, щоб повністю вилікувати неприємний запах з рота.

Неприємний запах з рота може бути ніяково і можуть вплинути на своє почуття власної гідності, чуйність і впевненість у собі. Багато людей звертаються до освіжувачів дихання, спреї, і жувальну гумку, як швидкі неприємний запах з рота, але ці зусилля лише маскують глибинні причини.

Дослідження показали, що освіжувачі якості, рутинної стоматологічної гігієни, гарної зубної здоров’я звички, і іноді дихання може бути не достатньо для боротьби з причиною неприємного запаху з рота.

Дослідники виявили, що замах на вбивство тільки специфічні бактерії, відповідальні за неприємний запах з рота може бути не настільки ефективними, як стоматологів догляду спочатку думали. Замість цього, лікування може знадобитися змінити весь мікробіологічні екосистеми рот, щоб принести як здорові і нездорові бактерії рот в баланс і відновити бактеріальний баланс.

“Результати цього дослідження ясно показують, що неприємний запах з рота є симптомом на основі характеристики окупації корінних усній бактеріальні популяції, а не тільки на бактеріальний ріст через погану гігієни порожнини рота”, говорять дослідники.

За даними Американської стоматологічної асоціації, неприємний запах з рота є одним з найбільш поширених захворювань порожнини рота, і часто він вимагає спеціального лікування. Якщо у вас виникли проблеми з неприємним запахом з рота, проконсультуйтеся зі стоматологом. Проблема може бути просто результатом зростання викликають запах бактерій, або проблема може бути більш складною, ніж це. Стоматологічна допомога професіонал зможе оцінити ваш рот, діагностувати проблеми з точністю, налаштування вашого лікування, і відслідковувати результати та наслідки лікування.