Ліпосакція знати можливі ризики

Втомилися від того, в’яла шкіра і небажаного жиру в вашому тілі? Чи відчуваєте ви себе розроблені через напружених тренувань ви робите у вашому тренажерному залі в спробі спалити впертий жир? Тепер ставку до побачення, щоб ваші турботи, як у вас ліпосакцію, це відмінний спосіб, щоб позбутися від цього небажаного мляві м’язи. Це час, щоб подивитися приголомшливий від млявих м’язів.

Хоча ліпосакція є досить безпечним косметичну процедуру пройти, все ще існують потенційні ризики та ускладнення, щоб розглянути. Будь-яка хірургічна операція, особливо той, який вимагає використання загальної анестезії, може створити проблеми зі здоров’ям, навіть самих здорових, самих ідеальних кандидатів.

Перш ніж ви вирішите пройти ліпосакцію, або будь-який інший косметичної процедури, необхідно бути в курсі цих та кроки, які можна зробити, щоб допомогти запобігти або зменшити вірогідність розвитку ускладнень.

Потрібно спочатку встановити, чи є чи не ви навіть кандидат на ліпосакцію. В ідеалі, ви повинні бути досить здорові і середньої ваги, який був збережений протягом принаймні шести місяців до року. Ваша шкіра все ще буде кілька жорсткі в плані еластичності і ваші основні скарги буде те, що кілька незначних непривабливих опуклостей від зайвого жиру, які накопичуються в певних областях.

Ви повинні бути некурящим, або, принаймні, відмовитися від вживання нікотину, принаймні за шість місяців до операції. Виявити ваші сімейної історії хвороби вашого пластичного хірурга, щоб переконатися, що ви будете отримувати кращий курс можливу турботу для вашої конкретної ситуації.

Один з найбільш поширених і неминучі ускладнення, які можуть виникнути після ліпосакції є розвиток рубцевої тканини. Там немає ніякого способу, щоб уникнути необхідні розрізи, необхідні для операції, проте вони створюються як невеликі і прихованого, щоб мінімізувати зовнішній вигляд.

Деякі люди природно схильні до більш інтенсивного рубців, ніж інші. Якщо це так, ви можете поговорити з вашим хірургом про можливі шляхи, щоб допомогти зменшити або приховати розріз марок. Інший естетичного стурбованість тим, що ризик після ліпосакції нерегулярні контурній. Це може статися через прорахунок пластичного хірурга або просто в результаті індивідуальних, неповторних візерунків зцілення. Шматки або непарних ямами може виникати в тих областях, де жир був видалений.

Якщо кілька областей лікують, деяка асиметрія є звичайним явищем, але також може бути значно помітно, як для створення естетично неприємний зовнішній вигляд. Багато разів нерегулярні проблеми контурів можуть бути переглянуті і успішно лікувати другу операцію.

Більш серйозне ускладнення ліпосакції які вимагають негайного медичного втручання є інфекція. Це ризик, з усіма операціями і може варіюватися від легких з симптомами легко піддається лікуванню в домашніх умовах, до важких інфекцій, які вимагають госпіталізації та спеціалізованої допомоги.

Якщо ви відчуваєте висока температура, нудота і блювота, озноб, надмірна втомлюваність, втрата крові, або крайнього роздратування шкіри, у вас може бути інфекція. Проконсультуйтеся з вашим пластичним хірургом і загальні лікаря для лікування.

Інші проблеми, які можуть виникнути може включати тривале відновлення, надмірні набряки та синці, втрата рідини, пошкодження нерва, некроз шкіри, згустків крові, життєво важливі пошкодження органів, і в дуже рідкісних і крайніх випадках, смерть. Обговорити всі потенційні ризики та ускладнення з кваліфікованим і сертифікований пластичний хірург. Після всіх попередніх та післяопераційні інструкції може допомогти зменшити ці ризики.