як усунути зморшки – прості поради і стратегії

Хмуритися лінії є хребти, які можуть з’явитися на чолах людей між очима і привести до її вигляд, ніби вони незадоволені. Зморшки викликані подібні речі, які викликають все інші зморшки з’являються на обличчі. Вони включають в себе сонячне світло і навколишнє середовище, погане харчування, куріння і генетики. Ви нічого не можете зробити багато про генетичної схильності, але інші аспекти всім контрольованим в певній мірі. Головна Як позбутися пропозицією лінії похмурого погляду є припинення куріння. Ця звичка сушить і вік шкіри більше в порівнянні з іншими факторами.

Використання хороший лосьйон сонцезахисного крему якості з високим фактором SPF є важливим, як позбутися рішення лінії похмурого погляду. Пошкодження шкіри на обличчі викликано сонячних променів та інших екологічних аспектів є одним з основних вкладників у утворення зморшок для багатьох людей. Ефективною зволожуючий крем необхідно наносити на обличчя щодня. Деякі хороші природні речовини, щоб шукати в зволожуючий крем є альфа-гідрокси кислоти і колагену. Кокосове масло є ще одним природний зволожувач, які можуть гідрат шарів шкіри і мед може бути використаний для тих же цілей теж. Важливо також пити багато води.

Дієта, яка є живильним буде багато антиоксидантів, мінералів і вітамінів в ньому, щоб допомогти зберегти шкіру шукає фірми, молодою і здоровою. Продукти з цільного зерна і свіжі зелені овочі є відмінними джерелами антиоксидантом і тому Омега-3 жирні кислоти містяться в багатьох сортах риби. Гарний запас антиоксидантів може допомогти вашому організму для боротьби проти руйнівної дії на шкіру, що молекули вільних радикалів і токсинів може мати. Рекомендується широкий спектр мульти-вітаміни і мінеральні добавки приймають щодня. Використання хорошої якості шкіру відлущуючим продукт щоденного також може допомогти.

Отримання хорошого нічного сну є ще одним, як позбутися від кінчика лінії похмурого погляду і допоможе згладити багато зморшки і мішки на обличчя. Особа вправи досить новий спосіб справитися з зморшками і лінії похмурого погляду, але багато людей мають відмінні результати їх використання. Хімічні пілінги використовують сильне рішення видалити старі шари шкіри з обличчя і залишити підтягує шкіру. Термаж метод використовує радіохвилі для заохочення виробництва колагену в підшкірних шарах шкіри. Botox або різні інші шкірні наповнювачі можна ефективно використовувати.

Ще одне рішення, яке можна використовувати, щоб покінчити з лінії похмурого погляду, щоб мати хірургічного лікування, такі як підтяжка обличчя. Це вимагає дерматолога чи лікаря, який добре розбирається у догляді за шкірою і, безсумнівно, дуже дорого. Ви повинні досліджувати інші варіанти спочатку, перш ніж зважитися на хірургічне варіанти. Народні методи лікування і цілісного лікування були використані протягом століть для усунення хмуритися лінії і зморшки, і один з цих методів лікування може працювати для вас. Масажні вітаміну Е на область лоба, регулярно є перевіреним способом зменшити зморшки і зморшки. Маски для обличчя з підготовлені пюре стиглі банани, мед або папайї також може бути ефективним засобом правового захисту.