Obagi по догляду за шкірою для здорової і сяючою шкіри

Obagi по догляду за шкірою призначені для поліпшення нашої шкіри і зменшити видимі ознаки старіння. Obagi продукти також допомагають захистити нашу шкіру від екологічних стресорів і шкідливих ультрафіолетових променів. Щоденного догляду за шкірою необхідно для здорового та сяючої шкіри. Obagi системи догляду за шкірою, розроблений спеціально для отримання здоровою і привабливою шкіри шляхом обробки тонких ліній, зморшок, гусячі лапки, темні плями, гіперпігментація, фотостаріння, пігментних плям, кіл під очима і т.д. Obagi продукти № 1 рецепт міцності, лікар розподіляються по догляду за шкірою.

Obagi по догляду за шкірою клінічно доведено, щоб допомогти вам досягти здорової і молодшою ​​шкірою. Obagi по догляду за шкірою діляться на різні системи нижче:

1. Obagi C-Rx система: Ця система складається з комбінації миючі засоби, отшелушивающие, сироватки, креми і сонцезахисні засоби. Obagi C-Rx Система спеціально розроблена, щоб виправити ранні ознаки пошкодження сонця і допомогти вам зберегти яскравий молодий вигляд шкіри. Продукти в системі міститься вітамін С і Obagi-C Rx системи C-Уточнення сироватка містить гідрохінон. Подальше використання цих продуктів буде оживити і зробити шкіру здоровою і сяючою.

2. Обагі Clenziderm система: Ця система складається з комбінації миючі засоби, лосьйони, зволожуючі і сироваток. Obagi Clenziderm Системи рецепт міцності і призначені для нейтралізації основних причин акне: надлишки масла, забиті пори, прищі і бактерій. Існує Clenziderm системи для нормальної та сухої шкіри, а також нормальної і жирної шкіри. Продовження використання Clenizderm продукція буде очистити акне і представити чистою і здорової шкіри протягом 2 тижнів.

3. Obagi ELASTIderm Системні вимоги: лінія складається з крему лікування очей, гель для очей лікування і декольте системи. Obagi ELASTIderm продукти використовують прорив бі-мінеральний комплекс для поповнення еластину, стимулюють вироблення колагену, і зменшити поява тонких ліній і зморшок. Продовження використання продуктів ELASTIderm відновить ліфт вашої шкіри, у той час як яскравість і освітлення очі, шию і зону декольте.

4. Obagi Nu-Nu-Derm.htmlObagi-Derm Система: Ця система складається з комбінації миючі засоби, тонери, отшелушивающие, коректори, креми, сонцезахисні засоби і які очищають і лікування шкіри. Obagi Nu-Derm Система проникає нижче поверхні вашої шкіри, щоб насправді перетворити вашу шкіру на клітинному рівні. Obagi Nu-Derm Система продуктів може лікувати фотостаріння, пігментних плям, зморшок, зморшок і т.д. Продовження використання продуктів призведе до більш еластичною, молодий, і здоровий вигляд шкіри.

5. Obagi-Professional-C система: Ця система складається з продуктів з різними сироватками сильні вітамін С (L-аскорбінова кислота). Obagi-C Професійні системи за рахунок використання вітаміну С захищає шкіру від ультрафіолетових променів (UVA і UVB), сприяє синтезу колагену, допомагає підтримувати стільникові обороту, нейтралізує вільні радикали, і забезпечує антиоксидантний захист. Продовження використання сироваток і сироватка для очей дозволить звести до мінімуму ознаки старіння, підтримуючи і підтримки здорової функції шкіри.

У EssentialDermCare.com, ми прагнемо до надання кращої якості Obagi по догляду за шкірою для наших клієнтів. Ми носимо тільки найбільш суворо сформульованих професійних брендів по догляду за шкірою, як Obagi догляду за шкірою, Kinerase, NIA24, Prevage MD, Dermatix ультра лікування шрамів і т.д.