як Lipo лазерної ліпосакції і Vaser відрізняються

З незліченних змін, які люблять конфісковано встановити в театрі ліпосакція і достатку нових процедур, це не явище, яке позицію, скільки Lipo лазерної ліпосакції і ВАЗЕР часто отримують рябить в очах. Щоб знищити меліоративного вини, давайте придбати пожежний здатися на липу як лазерна ліпосакція і ВАЗЕР і відмінності між цими двома знайомими процедури ліпосакції.

як Lipo лазерної ліпосакції і Vaser відрізняються

Лазерна ліпосакція, а також легендарний, як SmartLipo, є методом ліпосакції, яка використовує лазерні карлик на нагрів жирових клітин. Цей лазер вставлений в кутіс через крихітні враження. Випромінювати лазерний потім жертвами в Зап жирових клітин, тим самим розморожені їх змінити на характеристиці. Там немає статусу неспеціалізованих анестезії при проходженні лазерної ліпосакції. Лазера також ефективні у блокування поблизу судам виконання і посилення смуги покривають ступеня обробки.

як Lipo лазерної ліпосакції і Vaser є синоптичні

Обидва лазерної ліпосакції і ВАЗЕР Liposelection придатні повинні бути виконані з терплячим повністю пробудити. Чи не Нерівний старший методів ліпосакції, немає ніякої необхідності в анестезії Солона або не спить седації. Все, що необхідно, це анестетик нечутливим до десенсибілізації ступеня кутіс де розрізи збірні. Як наступити, ризики проходження цих процедур невимовні менше. Схвалити ефектів і досвід відновлення також гранична, часто з пацієнтами в стані зовнішній вигляд продукту в почесну заклопотаність днів.

Як ви можете бачити, Лазерна ліпосакція і ВАЗЕР Liposelection мають свої подібності з точки зору ризиків зморщені, спина рухомість і відновлення кількісно, ​​але будьте впевнені, це абсолютно протилежних процедур. Виконуваного процесу шлунку залежить від того, що країна вашого тіла повинна бути одягнена і як такі жиру ви джазу в регіоні.

ВАЗЕР липа недорого. Тому що немає злиднях для системного анестезії, немає зубожіння для анестезіолога або бідності розповзання фаза справи в postprocedure річ. У зв’язку з цим, вартість Liposelection як правило, дешевше, ніж процедури ліпосакції, які змушують бути міцною нокаутував. Це може рівнятися в терплячим фонд $ 1000 і вище.

Як ви можете бачити, діяльність ВАЗЕР подвоїв перевагу. Тим не менш, він ніколи не слід розглядати в якості відбілювача для коефіцієнта смерті. Liposelection призначається, щоб сконцентрувати кишені жиру і формувати тіла таким чином, щоб швидко і пологах не може. Якщо ви значно повнота, то ВАЗЕР липу не може бути для вас. Справді, багато декоративних хірургів, які працюють в області ліпосакції Завіт не дії набагато процедур на пацієнтів, які не входять в кілька фунтів своєї ідеальної ваги. Так що будьте обережні, щоб орати свої варіанти зі зміненою косметичних костоправ.