як отримати кращий зріз для вашої форми особи

Ви коли-небудь пішла в салон, зачіски журнал в руки, сподіваючись мати ваші замки перетворюються в останній тенденції, розміщені на головній сторінці тільки для того, стиліст скаже вам, що ви не маєте право форми обличчя носити стилю або , що ще гірше, ваш стиліст ставить, що точні стрижки на вас, але ви не схожі модель носить розрізу в журналі?

Ми всі були жахливі враження в кріслі стиліста. Більшу частину часу вони не технічні помилки, але помилки, коли справа доходить до вибору правильного стилю, щоб хвалити наш лицьовій структури і будувати.

При виборі ідеальної зачіски для вашого унікальний зовнішній вигляд, стилісти повинні враховувати ваші збірки. Наприклад, недалеко обрізається стилі не підійде людина з великої кадр, і при цьому насичений стиль комплімент людині з невеликим кадру. Переконавшись, що ваш стиль і кадрів баланс є ключовим моментом тут.

Стилісти також слід звернути увагу на форму обличчя при виборі кращий вигляд для вас. Є п’ять основних форм особи: овальне, серце, круглі, квадратні і трикутні.

Всі ці форми можуть бути красивими, але ідеально: овал. Неважливо, що форма обличчя у вас є, досягнення ідеального зовнішнього вигляду включає вибір правильного вирізати або стиль, який зробить ваше обличчя здаватися більш овальної.

Овальної форми особи ідентифікуються за ідеальної симетрії певних рис обличчя, таких як відстань від лінії волосся до перенісся (між очей), від спинки носа до губ, і з уст в нижню підборіддя. Якщо ваше обличчя овальної форми, ви можете вважати себе дуже пощастило. Ця форма є єдиною, яка доповнюється майже кожну зачіску можна собі уявити.

Серце форми особи, як правило, через широкі лоб і звужуються до точки на підборідді. Ви можете зробити це форма обличчя здаються більш овальним, помістивши вага стрижка на рівні підборіддя, або носити чубок в коротких стилів. Майте на увазі, що мета полягає в мінімізації лобі і принести популярність до підборіддя.

Круглими особами є саме: круглі. Вони мають широкі вилиці і як правило, менше в лоб і підборіддя. Мета тут полягає в мінімізації вилиці. Стилі з висотою в бік вибуху і скоротити до обличчя зазвичай працюють краще всього.

Квадратними гранями мають сміливий лоб і кутові лінії щелепи. Стилі з м’якими краями, і багато текстур спрямовані на особу дійсно підходять для цього формі. Довжина повинна бути більше, ніж довжина щелепи, щоб відвернути увагу від щелепи, але, в той же час, що довжина повинна бути багаторівневою. Прямий, гладкий стиль може лише акцент кутовий лінії обличчя.

Трикутні форми обличчя є кутові на лінії щелепи, але вузький в лоб. Їх можна розглядати так само, що квадратними гранями лікуються, за одним винятком, більш висоти і повноти необхідно протягом корону і вибуху областях, щоб ця частина обличчя виглядає крупніше.

Тепер, коли ви знаєте, що ваш стиліст знає, ці знання з вами на вашому наступному відвідуванні салону. На цей раз, коли ви пальцем через стиль книги і журнали, ви зможете зосередитися на ваш ідеальний новий крій. Удачи!