фітнес-гуру Джек Лаланн вмирає на 96

Американський фітнес-гуру Джек Лаланн помер в неділю в другій половині дня в своєму будинку в Морро-Бей, штат Каліфорнія, у відповідності з його давнім агентом, Рік Херш. Йому було 96.

Причиною, сказав Херш, була дихальна недостатність через пневмонію. LaLanne був хворий протягом минулого тижня. Його дружина, Елейн, була на його боці, разом зі своєю сім’єю і друзями, Херш сказав. Немає похорону оголошено не було, але його агент сказав, що плани були зроблені.

LaLanne витратили десятиліття, говорить про здорову користь фізичних вправ і фітнесу. Він відкрив свій власний спортивно-оздоровчий комплекс у Каліфорнії в 1936 році, років до фітнес-манія охопила Сполучені Штати. LaLanne навіть розробив перший матч-розширення у світі машина, поряд з кількома іншими частинами фітнес-обладнання зараз стандарт у фітнес-індустрії.

Він народився в Сан-Франциско 26 вересня 1914. Зізнався цукру і фаст-фуду наркоман, як дитина, він відправився на навчання бодібілдингу та важкої атлетики, коли він був у юності.

Протягом 1950-1980-х років, LaLanne виконуватися безліч подвигів сили і витривалості. Його перший такий трюк був підводним плаванням довжині міст Золоті Ворота, завантажується з 140 фунтів обладнання, в 1954 році. Він пішов на етапі багато що привертають увагу подіям, в тому числі завершення більше тисячі віджимань трохи більше ніж за 20 хвилин, а 65 буксирування човна заповнені тисячами фунтів целюлози в Японії.

LaLanne була своя програма тренування, “Шоу Джека LaLanne.” Перший транслювалися на всю країну в 1959 році, показують, продовжував працювати протягом трьох десятиліть.

В останні роки свого життя, він був легко пізнаваний через нічні рекламні ролики на про користь соку.

Крім того, він багато виступав на CNN «Ларрі Кінг в прямому ефірі» і був другом ток-шоу. “Там не було нікого, як Джек LaLanne”, сказав Кінг у неділю ввечері. “Він буде тривати вічно … істинний гуру. Я думаю, Чарльз Атлас від старих коміксів буде попередником для Джека LaLanne “.

Але це була не просто фізичної сили LaLanne враження про те, що король. “Літні люди були натхнені, тому що він просто продовжував йти”, сказав Кінг, додавши, що сучасні знаменитості фітнес боргу вдячності оригінальні імпресаріо вправи.

Дружина LaLanne в 51 року випустила заяву про передачу свого чоловіка: “Я не тільки втратила чоловіка і велику американську ікону, але найкращий друг і самий люблячий партнер-хто міг сподіватися”, сказала Елейн.