скільки ЕПК і ДГК адекватної в здорової дієти

ЕПК і ДГК, два з довголанцюгових поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), відомий як омега-3. Єдиний дієтичний джерело, який забезпечує як з них є жирна риба, як лосось, макрель і анчоуси. Деякі типи морської водорості містять DHA. Деякі види водоростей містять EPA. Всі інші харчові джерела омега-3 забезпечують тільки ALA.

ALA є найкоротшим з довголанцюгових ПНЖК. У випадках суворої вегетаріанської дієти або серйозні недоліки, людське тіло буде конвертувати деякі ALA в EPA і DHA потім. Через це, деякі дослідники досі стверджують, що тільки ALA є “істотним” в раціоні людини.

Багато експертів в області охорони здоров’я втомилися чути про те, що важливо, а що ні. Вони втомилися слухати про мінімальні добових доз. Тому що, якщо людина стає тільки мінімальна кількість поживних речовин, необхідних для запобігання дефіциту поживних речовин, вони є лише мінімально насолоджуватися хорошим здоров’ям. Не було б непогано, для різноманітності, щоб отримати рекомендації, які дозволять вам насолоджуватися “оптимальний” доброго здоров’я?

Коли справа доходить до ПНЖК, рекомендації від державних органів відносяться тільки до «адекватним» споживання. Що це означає для здоров’я людини? Як “адекватному” відчуваєте?

Немає адекватне споживання ЕПК і ДГК не має ще належить встановити Міністерства сільського господарства США. Їх остання рекомендація в тому, що 10% від щоденного споживання ПНЖК «міг би» приходять з цих двох жирних кислот. Але, на думку багатьох лікарів і дослідників, що є недостатнім.

Якщо ви хотіли ідеальну дієту, ви б уникнути насичених жирів, коли це можливо і вирізати транс-жирних кислот, повністю. Загальне споживання харчових жирів буде 30% від загального споживання калорій. У 2000 калорій в день дієти, це близько 66 грамів жиру.

Було б майже неможливо розділити ці 66 грамів до ідеально, без поводитеся з розуму і поживну цінність продуктів, які ми їмо, може бути лише приблизною. Але, якщо ви могли б бути прекрасно, ви буде споживати 30 грамів омега-6 і 30 г омега-3.

Це не можливо зробити це, тому що завжди є невеликі сліди інші жири, такі як омега-9, в природних продуктах. Але, це можна зробити правильний вибір продуктів харчування та добавки, щоб отримати гарне кількість ЕПК і ДГК, а також більше омега-3 і менше омега-6.

Дослідження показують, що деякі сучасні дієти містять в 30-40 разів більше омега-6, ніж 3 секунди. Не кажучи вже про всіх насиченого жиру (який є фактично непотрібною частиною людської дієти) споживається більшістю людей.

Хоча вони не завжди можуть домовитися про те, чи варто ЕПК і ДГК є невід’ємною частиною раціону харчування, дослідники, лікарі та вчені згодні з тим, що людський мозок не може нормально розвиватися, і не може нормально функціонувати без них обох.

На даний момент, найкраща пропозиція, що ми маємо, їсти рибу і морепродукти 5-7 рази на тиждень, будучи впевненим, що вона є одним з видів низьким вмістом ртуті та інших забруднень. На додаток до цього, ми повинні взяти хорошу добавку, що містить принаймні 400 мг EPA і DHA риб’ячого жиру, двічі на день. От і «оптимальним» для більшості людей.