носові перебудови або ринопластика-доступною косметичної хірургії на Філіппінах

Також відомий як ринопластика, хірургія носа покращує зовнішній вигляд і пропорції носа, підвищення лицьову гармонію і впевненість у собі. Ринопластика може змінити розмір носа по відношенню до інших особових структур, ширина носа на мосту, ніс профіль з видимими горби або западини на мосту, носової наконечник, який є великим або цибулинні, опущення або занадто перевернутий, ніздрі, які є великими, широко або перевернуте, а також носової асиметрії і відхилення.

Ринопластика є найвищою мірою індивідуальна форма косметичної хірургії. Носові перебудова спрямована на відновлення балансу особи. Азіатських пацієнтів, як правило, потрібно імплантату (силікон, Gore-Tex ™, хрящ), щоб збільшити спинки носа. З іншого боку, Білий пацієнти, як правило, вимагають зниження ринопластикою. Носовий наконечник розглядається в різних формах. Хрящ може бути зібраний із задньої частини вуха, щоб збільшити кінчика носа. Як додаток до носової перебудови, Алар обрізка для вирішення спалювання боку носа (ALA) здійснюється за рішенням пацієнтів з широкими ніздрями і спалювання крил часточками.

Процедура зазвичай проводиться під місцевою анестезією з легкої седації і триває від 1 до 2 годин залежно від обсягу операції. Ринопластика здійснюється або з використанням закритої процедурою, де розрізи приховані усередині носа або відкрита процедура, де розріз робиться через Колумеллой, вузька смужка тканини, яка відокремлює ніздрі. Через ці розрізи м’яких тканин, які покривають ніс обережно піднята, надаючи доступ, щоб змінити структуру носа.

Синці та набряки можна очікувати після операції. Забій повинні зникнути протягом 3-5 днів і набряки повинні зникнути від 2 до 4 тижнів. Шви знімаються на 3-5-й день після операції. 7 до 10 днів простою не очікується.