знайти крем для рук для пігментних плям контрольний список

Отже, ви хочете, щоб знайти хороший крем для рук для пігментних плям? Існують сотні варіантів на вибір, і вона може бути трохи заплутаним, щоб вибрати один з них. Нижче я склав перелік для того щоб зробити цей процес простіше для вас.

1. Ви шкіра чутлива і дорогоцінних активів. Не грайте з ним, пробуючи просто будь-який продукт ви зіштовхнетеся с. У деяких досліджень про продукт ви розглядаєте, перш ніж приймати рішення, щоб купити його. Увійдіть на Google і пошуку на деякий час, ви можете знайти багато хороших продуктів в Інтернеті.

2. Намагайтеся уникати поширених методів лікування вікових плям, які повинні включати в слабких кислот або замороженого азоту на плями і ефективно вбиває клітини шкіри в цій області. Незважаючи на ефективність, ці процедури залишити позаду знаків на шкірі. Краще звертатися з ними в природній і безпечним чином через природні креми шкіри.

3. Перевірте інгредієнти продукти ретельно. Якщо ви відзначите небудь загальні крем для рук для пігментних плям, ви можете знайти деякі небезпечні хімічні речовини в ньому. Наприклад загальний інгредієнт в таких кремів мінеральне масло, яке використовується для зволоження шкіри. Проблема з мінеральними маслами, ці агресивні хімікати, які роблять вашу шкіру на їх утриманні, та зробити його ще суші в довгостроковій перспективі. Парабени також широко використовуються в цих продуктах як консервант. Вони також є шкідливими для тіла, коли використовується протягом тривалого періоду часу, і може викликати серйозні побічні ефекти.

4. Шукайте натуральних інгредієнтів у кремах для рук. Extrapone Nutgrass корінь ефективний анти вікових плям агента, так як він пригнічує вироблення меланіну в шкірі, що робить його важким для пігментних плям, щоб сформуватися. Лопух і розторопша також допомогти, очищаючи кров. Один дійсно цікава інгредієнт, який можна знайти тільки в декількох продуктів вакаме – морської водорості знайдені в Японії. Вакаме впливає на шкіру по-різному – вона багата вітамінами і мінералами, як залізо, калій і кальцій, захищає шкіру від дії вільних радикалів, а також бореться проти впливу УФ-променів і забруднення навколишнього середовища.

Тепер, коли ви знаєте, що потрібно шукати в крем для рук для пігментних плям, зробити невелике дослідження і з’ясувати, хороший натуральний продукт для захисту і омолодити шкіру. Ви можете позбутися від цих наполегливих вікових плям раз і назавжди!