готуйтеся до springsummer 2011 з новим африканським макіяж ідеї американської

Отримайте ваш афроамериканець макіяж готовий, тому що візажисти вже випустили найгарячіших поглядів на майбутній весна / літо 2011 року. Хоча ви не збираєтеся носити це виглядає так скоро, у вас є всі взимку експериментувати з афро-американської косметики і вдосконалювати кожну з цих макіяжу конструкцій.

Погляньте 1: Золотий макіяж
Золото завжди було одним з найпопулярніших кольорів для весна / літо модного сезону, і ви добре знаєте, як ваша чорного дерева кольору шкіри може зняти цей колір. Щоб отримати цей погляд, виконайте такі дії:

1. Після нанесення основи, використані бронзова пудра на храми і щоки, щоб контур вашого обличчя. Ви можете вибрати золотисто-жовтий відтінок, щоб підкреслити ваші вилиці і підкреслити їх.

2. Тільки для ваших очей, нанесіть кремові бази, а потім змішайте металевим відтінком золота на збільшення Вашого очі. Переконайтеся, що ваші золоті крила тіні очей до скронь. Використовуючи той же жовтий відтінок, що й на вилиці, розмазати деякі на внутрішні і зовнішні куточки очей. І, нарешті, застосувати підводка для очей на вашу нижню лінію вій і туш на верхні вії вашій.

3. Що стосується ваших губ, ви можете вибрати світло-рожеві тіні або персикового кольору помади і відповідний губ.

дивись 2: пастельний макіяж
Багато візажисти погодилися, що пастелі були кращими кольорами для теплих сезонів. Можна пару з вашого пастельних тонів афроамериканець макіяж з червоною помадою, що доповнює її, і вуаля! Ви будете виглядати свіжою, сяючою і, безумовно, дуже сексуально.

дивитися 3: сміливий макіяж губ
Якщо є одна особливість, яка виділяється найбільше у Вашій особі, це будуть ті, соковиті губи у вас є. Тому що ви наділені ті, ви безумовно можете виставляти напоказ цей погляд. Все, що вам потрібно, це вибрати сміливі відтінки, як червоний, помаранчевий і яскраво-рожевий. Однак, переконайтеся, що ви вибираєте яскравий колір, який доповнює ваш темним тоном шкіри і відтінком. Крім того, використання мінімального афроамериканець макіяж на очі і щоки, так що ви можете зробити ваші губи виділяються.

дивитися 4: природний макіяж
Природний вигляд макіяжу дозволяє використовувати ваш кращий афроамериканець продукти макіяжу і вашої унікальної африканської структури особи. Крім того, під час літніх днів, природний вигляд просто на очах і, безумовно, привабливою, оскільки вона виявляє реальні вас. Ось як ви можете отримати цей погляд:

1. Використовуйте основу забезпечити вашу шкіру бездоганною обробкою.

2. Нанесіть два шари туші, щоб збільшити ваш очей.

3. Прикладіть деякі рум’ян на скули, щоб підкреслити і визначити їх.

4.Apply ясний блиск на губах. Отримання цих поглядів не вимагає, щоб ви полювати за новими африканськими макіяж американської. Все, що вам потрібно, це ваші звичайні продукти і кисті і багато практики.