Як я виглядаю після моєї великої довжини волосся розширень

Хочете давно соковита замки, але ваше волосся вперто не бажає рости повз ваших плечах? Тоді нарощування волосся може бути ідеальним рішенням для вас. Великий Довжини є лідером в області розширення премії волосся, обожнював громадськості і знаменитостей, так. Великий Довжини використовують тільки найкращі людські волосся 100% гарантованого походження та етнічної приналежності. Компанія була заснована більше 20 років і вони можуть похвалитися кращими нарощування волосся у світі.

Великий Довжини використовувати свої власні спеціальною запатентованою системою для кріплення розширень до ваших власним волоссям. Спеціально розроблена облігації не є шкідливими для вашого волосся таким же чином, що й інші способи застосування може. Методи, які використовують клей для кріплення розширення можуть спричинити шкоди для ваших власних волосся, так як додатковий тиск на коріння волосся може призвести до поломки і навіть залисин. Коли розширення видалена, деякі з клею частинки можуть бути залишені у волосся поломки.

Великий довжини повністю відрізняються тим, що вони добрі до свого волосся і шкірі голови і може бути видалена без шкоди для вашого волосся. Унікальна облігації використовуються практично неможливо виявити зором або дотиком, довговічні і зручні в шкарпетці, стиль і навіть спати. Волосся використовуватися буде виглядати і відчувати себе так природно, як ваші власні волосся і можуть бути оформлені, звернувшись так чи кольоровий відповідності з вашим власним стилем.

Тому, як тільки ви вирішили інвестувати в деяких великих довжини волосся розширень, як же зберегти ваші гарні новий погляд? Догляд за нарощування волосся є відносно простий процес, і ваш стиліст повинен заповнити вас на будь-які важливі поради обслуговування. По-перше, ви не будете мати можливість шампунем волосся, принаймні 48 годин після нарощування волосся були застосовані для того, щоб встановити зв’язок. Ваш стиліст завжди рекомендуємо використовувати Великої Довжини продукція для догляду, як були спеціально розроблені, щоб продовжити термін служби і зовнішній вигляд волосся. Це можуть бути дорогими, але дійсно працюють. Ви повинні шампунь і стан вашого волосся не рідше одного разу на тиждень, і завершити процес, промивши волосся в розведеному Остаточне промивання Анти Натисніть, щоб відновити рН вашого волосся. Крім цього ви миєте волосся в значній мірі так само, як ви робите з вашим натуральним волоссям.

Коли справа доходить до сушіння волосся ви завжди повинні починатися у зв’язку, як це найбільш вразливий при намоканні. Вам також слід уникати очищення волосся занадто багато, коли рушник сушіння, як це сприяє заплутування, мати. Замість цього ви повинні промокніть волосся рушником, щоб видалити зайву вологу. Ви можете використовувати фен на волосся, як звичайно.

Важливо чистити нарощування волосся регулярно, щоб уникнути матування. Ви повинні почати з невеликих ділянок волосся і акуратно чистити від уз до кінців волосся. Не розчісуйте занадто сильно, оскільки це створить непотрібний тиск на облігації. Не розчісуйте між шкіру голови і зв’язок. На регулярній основі є гарною ідеєю, щоб відокремити облігації пальцями, щоб запобігти покриття. Потім ви можете укладати волосся як звичайно. Виправляти і щипці прекрасні, щоб бути використані на розширення, поки вони знаходяться далеко від розміщення облігацій області.

Ви повинні бути в змозі спати, як звичайно з волосся, як вони розроблені, щоб бути зручним. Тим не менш, рекомендується, щоб ви пов’язуєте ваші волосся у вільний хвостик для запобігання зайвого сплутування, коли спить.

Ваші висунення буде вписуватися в ваш спосіб життя легко, але ви повинні знати, що регулярне плавання та надмірної аеробної активності може вплинути на термін служби вашого облігації, і може призвести до їх зриву.

Якщо ви думаєте, що Великий довжини волосся розширень може бути для вас, то зв’яжіться Інаньч сьогодні для отримання додаткової інформації та організувати консультації. Нова гламурна вас чекає!