У якому типі облисіння є операція потрібна для пересадки волосся

Випадання волосся або облисіння у чоловіків відбувається в основному в період з кінця підліткового віку і 40-50 року діапазоні. Чоловічого облисіння або МПБ показує наступні симптоми: залисини, що призводить до помірної або масові втрати особливо на корону. Він починається зазвичай на скронях, і буде поступово відступати. У кінцевому рахунку це призведе до “М” форму на голові. Облисіння у чоловіків зазвичай обмежується невеликій площі, а не всю шкіру голови.

Жіночого облисіння або ФПБ показує симптоми, які відрізняються від МПБ. Це випадання волосся у жінок відрізняється, помітивши, що пасма волосся виглядають плоскими і тонше. Ви також помітите, що волосся рідшають на верхівці або на лінії росту волосся.

Пересадка волосся виконується найчастіше на чоловіків, тому що облисіння чоловіків є більш локальний характер. Жіночий облисіння характеризується витончення волосся по всій голові. Це робить його трохи важко здійснити пересадку.

Пересадка волосся є хірургічна процедура, яка використовує місцеву анестезію. Спочатку ви пройдете через легкий дискомфорт через введення анестезії, але тільки на дуже короткий час. Більшість пацієнтів можуть терпіти це.

У пересадки волосся, донор також буде власний скальп. Справа в тому, ваше тіло буде відкидати будь фолікул, волосся або тканин з інших джерел без застосування придушення імунних препаратів. Ви жертвуєте ваші власні волосся від того, що називають ваших сайтів-донорів.

Донор область розташована або на задній чи боках голови. Це де ви отримуєте ділянки волосся з їх корінням. Цей патч буде передано одержувачу області. Одержувач області означає, лисий або витончення області. Це де місцевий анестетик буде застосовуватися. Патчі, які були переселені в області одержувач буде поставляти зростання нового волосся.

Ця процедура є простою і не буде споживати багато часу. Там буде невелике почервоніння в області, але вам буде добре. Ви будете вдома не довго після операції. Попросіть кого-небудь відвезти вас після процедури.

Пересадка волосина не для любителів, так і повинно здійснюватися авторитетним лікарем, який також повинні надавати допомогу досвідчених фахівців з пересадки волосся. Ви повинні бути ретельно проаналізовані з вашої справжньої волосся картини вирішити, кращий дизайн для трансплантатів.