Neocutis Люм’єр biorestorative крем для очей – доступне джина у пляшці

Останнім часом доступний крем для очей відомий як Neocutis Люм’єр Biorestorative крем для очей з’являться на ринку. Neocutis, компанія, створена швейцарською медичній школі, використовує передові підходи при розробці своїх продуктів краси і вдається виробляти доступний продукт в процесі. Цей крем для очей, відповідно до Neocutis, зменшує появу темних кіл і опухлих очей заохочуючи при цьому м’якою, твердої шкіри. За ціною $ 50 за пів-унції харчування, я вирішила подивитися, якщо ці повідомлення були правдою, бо якби вони були, то цей продукт буде чудовою якістю. Як і в будь-який продукт краси, що я тест, я приступив один місяць подорож, щоб побачити, які результати, якщо такі є, з цього вершки.

Перший аспект, який буде оцінюватися ефективність є Neocutis Люм’єр на боротьбу з зовнішнього вигляду темні круги і опухлі очі. Будучи ідеальним кандидатом на цю, я застосував крем для очей один раз на день на область навколо очей, завжди вранці і на щойно очищену шкіру. На перший ранок, ефекти були помітні протягом декількох хвилин. Надмірна набряклість поступилися гладкою, рівною текстурою під очима. Темні кола, те, що я був дуже звикли, було помітно скорочуються. У той час як ці ефекти були постійними, вони повернулися щоразу при використанні продукту Neocutis Люм’єр.

За той же період оцінки, текстуру і відчуття в області очей було також розглянуто. Немає довгострокових ефектів відмічено не було протягом перших двох тижнів використання Neocutis Люм’єр, але в якості Випробувального передовій, я можу сказати, різниця в тому, як мої очі здавалися менш мішкуваті щоранку, що вказує на шкіру під очима, насправді зміцнююча. Я був вражений тим, як добре збалансований вміст вологи під очима, здавалося, одного разу надмірно жирною, тепер вони, здавалося, були менш жирної одночасно відчуваючи зволоженою. Наприкінці тридцять днів, Neocutis Люм’єр зробили видиму різницю в текстурі і погляд моїх очей.

Навіть незважаючи на дві основні претензії Neocutis вірні, є деякі мінуси з очей крем Neocutis Люм’єр. Контейнери не високоякісної і вона не розроблена добре. Кришка схильна до падати і навіть злом і дизайн пляшки робить її громіздкою і більш імовірно впасти. Я очікую кращою упаковки, коли справа доходить до преміальний продукт як погляд важливо в заручитися увагу, якого вона заслуговує. Зрештою, я б ще сказати, що це хороший продукт, незважаючи на мінуси.

Я б рекомендував Neocutis Люм’єр Biorestorative крем для очей для тих, хто страждає від темних кіл, впали духом або Poofy повік або тонкі лінії навколо очей. Настій з PSP, кофеїну та інших активних інгредієнтів дає йому імпульс на ринку, де існує велика конкуренція. Я планую продовжувати використовувати це якість продукту, як це доступним і ефективним, і я вірю ще кращі результати можна отримати, продовжуючи використовувати крем Neocutis Люм’єр на щоденній основі.