Medical Spa зменшити поява шрамів в часі для літа

Шрами-вони зазвичай нагадування про деякі травмуючим подією, яка вас, як тільки забути, якби могли. Але, вони можуть викликати всі види спогадів, поганих і хороших. Питання в тому, чи дійсно ви маєте потребу в нагадуванні? Ви пам’ятаєте відключення вгору по сходах в тих високих підборах просто відмінно-вам не потрібно дивитися на ваші гомілки і див. доказ і ви не хочете, щоб подивитися на ваше обличчя і нагадуватиме про ваші підліткових прищів днів.

З літній час йде, шорти, топи та купальники буде з шафи найближчим часом і ви відчуваєте себе трохи сором’язливим про шрам. Скрізь, де ваш маленький нагадування, лазерне видалення рубців на санаторно-курортне лікування може зменшити поява або повністю видалити непривабливий шрам в часі протягом літа.

Цей процес може позбутися або зменшити поява всі види рубців вугрів, келоїдних рубців, опіків, розтяжок, шрамів розрізу, а також травми шрами. Є кілька різних лазерів, які використовуються. Шліфування шкіри, як лазери СО2 і ербіевий лазер обидва добре працюють на акне в той час як імпульсний лазер забарвлених зменшує поява келоїдних рубців і більш м’які опуклі шрами.

В основному, що ці лазери зробити, це випаровується або вбити шкіру оброблюваної області. Оскільки ця шкіра не помре, то пластівців або пілінг, щоб виставити нову здорову під шкірою. Процедура може бути виконана під місцевою і в амбулаторних умовах. Там буде деякий дискомфорт, як шкіра заживає регенерує.

Ви медичного курортним лікарем буде переконатися, що у вас є мазі, антибіотики і знеболююче, якщо необхідно. Залежно від того, як видимий шрам області в одязі, вам не потрібно вживати ніяких вільний час роботи або навчання.

Залежно від того, як здорово ви і нормальні здібності зцілення вашого тіла, протягом чотирьох днів, ви повинні побачити ефект від відновлення шкіри. Важливо пам’ятати, що немає ніякої гарантії, що шрам буде повністю вилучена.

Наприклад, важка келоїдних може знадобитися кілька процедур і буде видно, проте значно знижується. Більш поверхневі шрами можуть бути видалені або дуже важко виявити після лікування. Приблизно через два місяці, ваші медичні курортним лікарем захочуть бачити вас оцінити результати, і ви можете вирішити, якщо ви хочете отримати додаткову обробку.

Отже, якщо у вас є шрам, який заважає вам відчувати себе комфортно в топи, купальники або шорти, подумайте про Лазерне видалення рубців на санаторно-курортне лікування. Переконайтеся, що він є сертифікованим медичним працівником, який використовує це обладнання, оскільки є ризики. Як правило, лікар або дерматолог проведе процедуру. Під час консультації, він буде оцінювати вашу шрам і визначити кращий спосіб лікування результати, які ви хочете.

Там немає ніяких підстав для вас соромитися або сором’язливим про вашому тілі, коли є щось, ви можете з цим зробити. Ви завжди будете пам’ятати, як ви отримали цей шрам вам не потрібно постійно видимим нагадуванням. Лазерне видалення рубців на санаторно-курортне лікування може звільнити вас від вашого маленького сувеніру.