є бразильський удар всуху

Бразильське Blow Dry лікування це революційна система випрямлення волосся кератином, який використовує замість хімічних речовин для досягнення вражаючих результатів. Лікування розгладжує навіть frizziest, curliest волосся, і скасовує пошкоджені ділянки волосся. На відміну від інших випрямлення лікування, які можуть пошкодити волосся, бразильські Сухий Blow дійсно покращує стан і здоров’я волосся клієнта. Це тому, що він використовує кератину, який є білком високим вмістом сірки і цистин, який, природно, в волосся і нігтів. Це в поєднанні з формальдегідом з утворенням випрямлення розчин, який потім зливають на зовнішній шар волосся з дуже гарячою праскою. В результаті шовковистим, гладкими і слухняним волоссям, яка триває протягом приблизно трьох місяців.

Хоча лікування є дуже ефективним при випрямленні і ремонт будь-яких ушкоджень волосся, використання формальдегіду в процесі викликало суперечки, оскільки це може представляти можливу небезпеку для здоров’я. По-перше, важливо розуміти, що є невелика кількість формальдегіду даний час все навколо нас. Речовина зустрічається в природі і міститься в багатьох штучних продуктів. Однак ці невеликі кількості формальдегіду використовуватися в готових продуктах не викликають проблем, як це ламає повільно в нормальних умовах і не швидко вивільняється в навколишнє середовище.

Однак при впливі тепла і помірні рівні вологості процесу пробою формальдегіду прискорюється таким чином звільняючи хімічних речовин в атмосферу. Експерти знаходять застосування формальдегіду особливо проблематично, оскільки речовина може зв’язуватися і дотримуватися навколо протягом досить тривалого часу, сенс, який може бути важко промити в декількох шампунів. Основною проблемою є те, що хімікати можуть накопичуватися на волоссі протягом довгого часу, а потім можуть бути повторно випущені щоразу, коли волосся вступає в контакт з водою або тепла. Якщо людина була використовувати бразильського Blow Dry як довгострокове рішення для випрямлення волосся, то це призведе до довгострокових впливом речовини і можливого накопичення на волоссі.

Так які проблеми можуть впливом формальдегіду причина? Більш, ніж інші, деякі люди просто природно дуже чутливі до формальдегід та інші, не настільки чутливі з часом може розвинутися алергія на нього. Вона є частиною хімічної речовини становлять активізувати імунну систему і викликати чутливість таким чином, це може бути важко захистити ті себе. Симптоми чутливість до хімічних включають нежить, біль у горлі, головний біль, свербіж і подразнення очей. Ці симптоми зазвичай вказують на низький рівень експозиції. Хімічний також відома канцерогенна речовина і курці зокрема, можуть бути схильні до більшого ризику захворіти на рак дихальних шляхів, у тому числі носових ходів при впливі формальдегіду.

Отже, є в будь-якому випадку, що ми можемо захистити себе? Ну по-перше, якщо ви вагітні жінки, особи із зменшеною функції легкого або людини, яка знати, щоб бути чутливим формальдегіду, то ви повинні просто уникати бразильського Blow Dry лікування в цілому. Ви повинні докласти чимало зусиль, щоб уникнути впливу, так як це найкращий спосіб залишатися в безпеці. Якщо ви вирішили йти вперед з бразильським Blow Dry лікування ви повинні переконатися, що ви повністю інформовані про ризики, маючи докладних консультацій зі своїм стилістом. Якщо ви сумніваєтеся, ви не повинні соромтеся запитувати, адже це ваше здоров’я знаходиться під загрозою.

Якщо ви працюєте в якості стиліста в салоні, який виконує бразильського Blow Dry лікування або при виконанні лікування себе, ви повинні переконатися, що ви захищені носити рукавички при роботі з хімічними, як ви, як так само, як в небезпеці в ваших клієнтів . Також установка належної системи вентиляції може допомогти. Якщо під час процесу випрямлення ви відчуваєте будь-який з симптомів, пов’язаних з низьким рівнем впливу ви повинні спробувати і подихати свіжим повітрям, і якщо продукт вже на волосся, ви повинні запитати стиліста, щоб провітрити приміщення і промийте продукт з волосся якомога швидше. Ви повинні тримати очей на вашому здоров’ї після лікування, і якщо у вас виникли задишка, кропив’янка супроводжується або печіння навколо вашої голови, вам потрібно звернутися до лікаря негайно, і переконайтеся, що ви перебуваєте в добре провітрюваному приміщенні, якщо це можливо.

Якщо ви турбуєтеся про вплив формальдегіду то є й інші способи, які можна випрямити волосся без застосування хімікатів. Інвестуйте в гарну пару керамічних виправляти, тільки не забудьте захистити ваші волосся з хорошим розпиленням теплозахист заздалегідь.

Якщо ви вирішили йти вперед з бразильським Blow Dry лікування, то немає кращого місця, щоб це було зроблено, ніж у Інаньч салон в Лондоні. Для отримання додаткової інформації та замовити консультацію сьогодні натисніть тут!