як зупинити руйнування колагену

Ви, напевно, чули це сотні разів. “Унція профілактики варто фунта лікування”. Це особливо вірно, коли мова йде про запобігання ознак старіння. Лінії, зморшки, мішки і осідає на поверхні, викликаних втратою структурний білок, колаген. Я не буду втомлювати вас специфіку того, як ваше тіло утворює колаген зі складним процес зв’язування пептидів і ферментів, і т.д. Я просто хочу дати вам кілька простих у подальшій, дуже ефективні поради, щоб зупинити руйнування колагену. Так що давайте почнемо.

Просто майте на увазі, що основна мета цих рад є сприяння здорової функції клітини вашої шкіри. Коли клітини шкіри працюють так, як вони були розроблені, щоб зробити, це не лише руйнування колагену зупинилася, але ваші магазини колагену поповнюються, тим самим звернути назад небажані ознаки старіння. Коротше кажучи, ваш зовнішній вигляд поліпшується.

Почати, будучи дуже старанним уникнути ультрафіолетових променів сонця. Якщо це можливо, триматися подалі від сонця в період між серединою ранку до середини дня, коли ці промені є найсильнішими.

Якщо і коли ви повинні бути на відкритому повітрі, захисту особи з капелюха або парасольку, і руки з легкої сорочку з довгими рукавами. Робити це сприяє здоров’ю ваших клітин шкіри, даючи їм відпочити від відбиваючись від шкідливих вільних радикалів, УФ-промені створюють. У відсутність вільних радикалів вашого тіла утворюється колаген більшою готовністю і в достатку.

Я не рекомендую використовувати косметичні сонцезахисні засоби з-за їх високого вмісту синтетичних хімічних речовин. Коли в доходить до просування здорової функції клітини вашої шкіри, ці хімічні речовини можуть бути потенційно шкідливими.

Наступна порада для зупинки руйнування колагену нарощувати споживання очищеної води. Це відноситься назад в небезпеці синтетичних хімічних речовин. Навіть якщо ви не використовуєте хімічно-Ладена креми, ваша піддаються впливу широкого спектру синтетичних речовин на щоденній основі. Водопровідна вода, хімічно обробленої їжі, і забруднення повітря лише деякі з джерел цих токсинів.

Для того, щоб сприяти здоровому функції клітини вашої шкіри, ви хочете, щоб запобігти накопиченню цих речовин у вашому тілі. Пити багато очищеної води вимиває ці токсини і запобігає будь-які можливі шкоди вашому тілу клітинному складі.

Клітини вашого тіла також необхідно велику кількість антиоксидантів, якщо ви хочете, щоб зупинити руйнування колагену. Формування антиоксидантів так само просто, як додавання більш яскравих фруктів і овочів у вашому раціоні. Чому яскраві кольори? Оскільки кольору ваша ознака того, що їжа має потужний, вільних радикалів руйнують властивостей. Ваше тіло легко утворює колаген, коли ви збільшити споживання цих здорову їжу.

Останнім кроком для підтримки здоров’я ваших клітинах шкіри, щоб надали необхідні поживні речовини, що ваші клітини повинні функціонувати. Остання косметична наука відкрила методи для прибирання рослинних речовин з потужним поживними властивостями. Вони випробовуються перед внесенням змін до продукти догляду за шкірою, які виробляють чудові результати.

Ви не можете зрозуміти складності, як ваше тіло утворює колаген, але тепер ви знаєте, як зупинити руйнування колагену. Ваш наступний крок? Покладіть ці дуже прості поради на практиці. Ви також можете знайти більш детальну інформацію про природу на основі речовин, які допомагають жінкам повернути молодість здоров’я своєї шкіри.