підтяжки обличчя допомагає жінкам виглядати молодше

Підтяжки обличчя допомогла багатьом жінкам виглядати молодий і також відчувати відпочили. Проте, як кажуть, краса є лише поверхово, як ми старіємо, наша шкіра, як правило, щоб стати вільним і зайвим.

Повторювані рухи особи також сприяють ознаки старіння. Починають з’являтися зморшки, зморшки навколо очей починають з’являтися і в результаті ваш загальний обличчя виглядає набагато старше, ніж ви насправді. Все це звучить страшно, але вам не потрібно турбуватися, тому що ви можете мінімізувати ці ознаки старіння за допомогою підтяжки обличчя.

Підтяжки обличчя допомогла багатьом жінкам у віці в набагато більш красивий спосіб, як видно по рахунку 50-річна жінка в Беверлі-Хіллз, “підтяжки обличчя виразно враховуючи мою самооцінку імпульс. Я люблю, коли люди кажуть мені, як “відпочивав” я дивлюся “.

чого чекати?

Також відомий як рітідектомія, у цій процедурі ваш хірург спочатку вивчити ваше обличчя, щоб зрозуміти брови розміщення, контури повік і так далі. Після цього він / вона буде також визначити величину корекції групи і жиру надмірності необхідно вирішувати. Залежно від спостереження хірурга, необхідні коректування особи естетичні буде зроблено.

операції процесу

Статистика показує, що більше і більше людей в даний час вибирають цю процедуру особливо в підтяжка обличчя є процедура, в якій надрізи навколо вух, скальпі волосся за вуха, віскі і під підборіддям.

Особового жиру перепозиціюють і м’язи підтягуються. В результаті надлишкової шкіри знижується. Поряд з цим, шиї смуги можуть також бути виправлені. Ефекти не є постійними, і ви, можливо, доведеться зробити це знову після періоду часу.

чого очікувати в період відновлення?

Після операції, вам буде надана пероральні препарати та охолоджуючу маску, щоб допомогти вам зменшити біль. Можливо, вам доведеться провести день або два до лікарні після процедури робиться. Уникайте виконанні будь-якого виду фізичних навантажень за пару тижнів до свого хірурга дає остаточного кивком.

Ви можете відчувати себе свого роду тяжкість в обличчя принаймні протягом першого місяця. Зазвичай використання м’язи обличчя полегшить цю герметичність зрештою. Період загоєння може варіюватися від людини до людини.

Єдиним недоліком цієї процедури є те, що шрами не зникають безслідно. Вони зникають протягом одного або двох років. Кожна операція має свої плюси і мінуси. У Беверлі-Хіллз акцій підтяжку обличчя пацієнта “Більшість моїх друзів, як результат, і навіть люди, яких я не знав, сказав, що я відмінно виглядати. Процес загоєння зайняв більше часу, ніж я думав, але результат вартий того”.

Фахівці радять, що ми вам всі ваші сумніви уточнити перед операцією. Задавайте питання, знати можливі ризики, пов’язані з вашим хірургом перш, ніж вибрати для цієї процедури.

З підтяжки обличчя, це легко виглядати молодий і відпочив вигляд. Хоча це дійсно має на увазі гарну суму грошей і деякі болю, кінцевий результат все сказано. Єдине, що вам потрібно вибрати добре ваш хірург. Важливо підійти до правої хірурга, щоб виглядати краще і підвищити вашу впевненість до нових максимумів.