отримати красиві кучері з марокканськими нафтопродуктів

Будь з кучерявим волоссям знає, як важко це може бути, щоб отримати красиві локони. Ключ повинен мати правильні продукти волосся. На щастя, Moroccanoil продукція широко відома в усьому індустрії догляду за волоссям для надання жінкам гарне волосся.
Виконайте наступні п’ять кроків нижче, щоб отримати кращі кучері ще.

1. Намочіть волосся спочатку. Після змочування волосся з гарячою і холодною водою, візьміть невелику кількість шампуню марокканського масла Ремонт вологи. Це очищає волосся, надавши йому Арганова масло, кератин, білки, жирні кислоти та інших поживних речовин. Промити, щоб звільнити шкіру голови будь-якого шампуню залишку.

2. Після ополіскування застосовують велику кількість Moroccanoil Інтенсивна зволожуюча маска для волосся протягом п’яти-семи хвилин, щоб зафіксувати вологу. Покладіть столову ложку або більше і прочесати волосся і нанесіть крем щедро, від голови до кінчиків. Промити волосся ще раз ретельно, переконавшись, що немає залишків, що залишилися позаду.

3. Щоб додати блиску ваших волосся, прикладіть невелика кількість Moroccanoil підготовки нафти для всіх типів волосся в вашу долоню. Помасажуйте волосся, як ви застосовувати масло. Мета масло, щоб ваше волосся гладкими і легше керувати.

4. Після того, як масло рівномірно розподіляється по всьому волосся, це найкраще, що ви використовуєте Moroccanoil Інтенсивний крем Curl. Цей локон крем незмивний кондиціонер, який містить антиоксиданти і гідратації можливостями. Цей легкий крем визначає локони і робить волосся м’яким і повністю зволоженою. Після застосування, використовуйте дифузор для волосся 9:55 хвилин.

5. Як тільки Ви закінчили стиль, розпорошите Moroccanoil Glimmer Shine Золото останній штрих блиск. Блиск золота Гліммер краще всього використовувати на волоссі пошкодження сонцем, тому що він оснащений УФ-фільтри.

Отримання ідеальний кучері може бути можливо, якщо у вас є правильні продукти по догляду за волоссям і правильно їх використовувати. Ключ у тому, щоб змішати право локон продукти разом для досягнення найкращих результатів.