натуральні масла в зволожуючих для шкіри

Ми всі використовуємо і потрібно зволожувати нашу шкіру на регулярній основі. Але, приїжджаючи в нашу шкіру обличчя ми повинні використовувати той же зволожуючий крем, який ми використовуємо на нашому тілі? Сподіваюся, що ні. Зволожуючі доступні в різних формулах для різних типів шкіри. Але так багато регулярних зволожувачі містять інгредієнти, які можуть закупорювати пори і не буде тримати вашу шкіру правильно зневоднення.

Ми прийшли до розуміння, що не всі зволожуючі креми створені рівними. Є так багато продуктів догляду за шкірою доступні з інгредієнтами, які приносить більше шкоди для шкіри, ніж користі. Споживачі переходять від одного продукту по догляду за шкірою на наступний шукає, що зволожуючий крем, який буде жити до своєї рекламі претензії. Багато розчаровуються, як вони виявляються на шляху порожніх обіцянок.

Існує помилкове припущення, що всі зволожуючі креми з маслами закупорюють пори і привести до прищів і вугрів. Це вірно з зволожувачами, які містять мінеральні масла. Однак, є інший породи, які містять зволожуючі натуральні масла, які благотворно впливають на шкіру і не закупорює пори.

Відсутність знань, коли підходить до вашої зволожувач може викликати серйозні невдачі емоційно, так і у фінансовому. Інформоване споживач може уникнути цих невдач, перебуваючи в кращому положенні, щоб зробити правильний вибір по догляду за шкірою. Херя те, що потрібно шукати, і чого слід уникати при виборі зволожуючого крему.

Заради здоров’я вашого скіна і життєздатність, уникайте будь-якого зволожуючого, що містять мінеральні масла і його похідних Â-рідкий парафін, парафін, і вазелін. Тому що ці олії є недорогими і широко доступними, вони широко використовуються в продуктах догляду за шкірою. При використанні в обличчя зволожуючі, мінеральне масло призводить до закупорює пори в результаті прищі і вугрі. Коли пори забиті, шкіра не може дихати в результаті хронічного запалення шкіри.

Зволожуючі сформульовані з натуральними маслами є науково доведеними поповнити шкіру вологою потенціалу захист без побічних ефектів, пов’язаних із застосуванням на основі мінерального масла зволожуючі креми.

Радість Лотарингії Косметика зволожувачі містять натуральні олії для доставки результатів наших клієнтів вимагають чистої, пружною і красиво виглядає здоровим шкіри.

З чимось само важливо, як зволожуючий крем, наші клієнти цінують ефективність наших продуктів і цілісність того, що ми за-висока продуктивність по догляду за шкірою вони з гордістю носити. Ось деякі з дій інгредієнти, які ефективно працюють, щоб відновити, заспокоїти і комфорт природний захисний бар’єр вашої скіна автора.

Масло авокадо – Це масло є повністю сумісний з людською шкірою і добре поєднується з натуральними маслами, що наша шкіра виробляє. Це один з найдивовижніших hydrators шкіри. Він має ефективну антиоксидантними властивостями і запобігає пошкодження клітин шкіри через пошкодження вільними радикалами. Він також багатий хлорофілом, вітамін Е і омега-3 і 9, які грають дуже конструктивну роль у здоров’ї і енергію вашої шкіри.

Фундук Олія з насіння – вважається самим ніжним масел-носіїв, фундук підходить для всіх типів шкіри, а також відомий своїми в’яжучими властивостями.

Масло жожоба – По-перше, це `са рідкого ефіру те саме що ефіру ми виробляємо в нашій власній шкірі. По-друге, це `и найчистіший. Жожоба проникає через ліпідний шар, залишаючи м’які і сухе відчуття, уповільнення втрати вологи і підвищення її гнучкості та еластичності. Жожоба не закупорюють пори. У ньому містяться вітаміни Е і В комплексу. Вона також має мінералів кремній, хром, мідь і цинк. Він має дуже високий відсоток йоду, майже 81,7%. Концентрація йоду дає масло жожоба великою державою, щоб зажити.

Кукуй олія – ​​Кукуй горіхове масло має чудове ковзання і відчуває себе чудово на шкіру. Це залишає тригліцеридів бар’єр, який містить суміш насичених і ненасичених жирних кислот. Це дуже ефективний засіб у встановлює пом’якшувальною шаром ліпідів, дозволяючи шкірі гояться природно і запобігаючи утворенню рубців.

Масло макадамії – також відомий як “розкішний масло», він є одним з найбільш легко розсмоктуються натуральних олій на шкіру. Шкіра любить його, і він не залишає жирних почуття. Він працює дивно добре в запобіганні старіння шкіри. І це також поповнює ефірні масла втрачені в шкіру протягом дня.

Масла оливкової-Оливкова олія імітує натуральне масло власного скіна щодо сприяння гладкою, сяючої шкіри.

Масло ши – масло ши є прекрасним скарбом, яке багате вітамінами А, Е і F, щоб оживити і пом’якшують шкіру. Він швидко вбирається, не забиваючи пори і доведено, щоб допомогти шкірі вилікувати природно.