лазерне видалення волосся поради підготовки

Кожен раз, коли у вас є медична процедура робиться, необхідно належним чином підготуватися до цього. Для серйозних операцій, де ускладнення є загальними, лікарі будуть більш-підготувати вас за те, що робити і чого чекати. Коли ви обираєте неінвазивних косметичних процедур, як лазерна епіляція, це не завжди так. Можливо, вам доведеться зробити невелике навчання за своїм розсудом, щоб визначити, що вам потрібно зробити, щоб підготуватися.

Якщо ви роздумуєте про лазерної епіляції, є кілька кроків, які ви можете взяти до вашого процедуру для того, щоб результати якомога ефективнішим, а також уникнути деяких типових побічних ефектів цієї процедури. Знаючи ці принаймні за місяць до процедури дасть вам найкращий результат.

При плануванні вашої процедурі, лікар повинен дати вам набір інструкцій. Якщо вони не роблять, попросити їх. Якщо вони не пропонують інструкції, знайти іншого лікаря. Ви повинні знати, що саме приписи лікаря для вас, щоб підготувати шкіру до процедури.

У місяць до вашої процедури, відмовитися від використання будь-якого лікування, крім гоління мати справу з небажаними волосками. Це дасть вам найкращі результати від процедури, коли прийшов час. При використанні автозагара лікування або відвідати солярій, припинити робити це, принаймні за місяць до вашого лікування. Занадто багато меланіну в шкірі може запобігти від лазерів правильно кріплення до фолікулів. Уникайте ситуацій, які можуть викликати сонячний опік, а також.

Велика частина вашої підготовки відбувається в день до вашого лікування. Ви можете думати, що у вас є, щоб ваші волосся росте до лазерної епіляції, але це не так. Замість цього ви повинні голити області за день до вашого лікування.

Якщо волосся дуже довгі, вони можуть горіти. Якщо вони горять, то вам знизити ефективність на руйнування фолікула, збільшуючи ймовірність того, що ваша шкіра буде горіти. Крім того, гоління робить лікування протікати значно швидше і зводить до мінімуму біль або дискомфорт.

День вашого звернення, у вас є трохи більше, щоб зробити, щоб підготуватися. Якщо ви зазвичай використовуєте лосьйони, дезодоранти, парфуми, косметику, або будь-якого іншого місцевого лікування на площі, що вам доведеться лікуватися, пропустити його день вашого звернення. Речовин на шкіру буде мати вплив, наскільки добре працюють лазери.

Якщо ви знаєте, що у вас низький больовий поріг, запитаєте, якщо ви можете мати знеболюючий крем. Це може притупити відчуття під час лазерної епіляції. Якщо ваш лікар не бажає цього, приймати ацетамінофен 15 до 20 хвилин до процедури, щоб притупити дискомфорт.

Тобто це. Тобто все, що вам потрібно зробити, щоб підготуватися до лазерної епіляції. Якщо ви будете слідувати всім свого лікаря накази точно, ви повинні мати успішну процедуру. Майте на увазі, що це не 100 відсотків ефективний спосіб боротьби з небажаними волосками. Ви можете виявити, що у вас є, що відхиляється пережити процедуру, ваш може знадобитися, щоб повторити лікування, але для переважної більшості пацієнтів, що задовольняють вимогам, для цього лікування, в тому числі чоловіків і жінок, він дуже ефективний на мінімізацію зовнішній вигляд небажаного волосся.