Чоловіча стрижка поради

Метросексуал людина нової еволюції людини, впевненого в собі, стильна, і чоловічий, так от 10 кращих чоловіків догляд поради від метро-сексуальних так вас можуть відчути переваги, які хороші Чоловіча стрижка може принести.

Наречений особа чоловічої статі, що незабаром буде в шлюбі або був нещодавно одружився. Наречений часто скорочений до слова, наречений. Наречений у супроводі свого кращого людини, нареченого, і пристави, і його партнер є нареченою. Після церемонії закінчений, він буде чоловіком більше нареченого.

Вона ніколи більше не вважається дівчатка річ, щоб поставити деякі креми на обличчя на ніч. Ваш лицьової області і ваші руки, ймовірно, місце, де ви повинні сконцентруватися на. Відвідати ваш місцевий магазин і забрати деякі “роботяга чоловічий зволожуючий» та деяких на ляпас, перш ніж лягати спати щоночі.

Іншим дуже помітним плюсом для жінок, коли вам очистити ваш особистий кабінет або навіть грудей або спині і волоссю. У недавньому дослідженні, в даний час більше 40% чоловіків гоління або принаймні їх обрізки лобкової області. При цьому він допомагає з гігієною і показує жінкам, що ви чиста людина і що ви нічого не приховую.

Це займає багато важкої роботи, щоб отримати, що картина ідеальний вид і добре вийшло особистості. Волосся масаж, косметичні креми, форми носа, аксесуари, шампунем і кондиціонером волосся, вибіленої шкіри, зігнуті брови, доглянуті нігті, дорогих парфумів, огірок запашні лосьйони після гоління, зволожувачі, жожоба гелі шиї, без зморшок креми і креми останні справедливості лише деякі з методів Чоловіча стрижка У спеціалізованих салонах для чоловіків.

На наступному кроці ви хочете голити обличчя. Тепер ви можете отримати ‘гоління’ креми підготувати шкіру перед голінням. Це додатковий необов’язковий крок, але вони є великими в пом’якшенні вашої шкіри, перш ніж він отримує удар з лезом, яке може бути тільки хороша річ!

Мокрий бритви або абсолютно одноразові або просто одноразові головки (чим товще волосся, тим частіше керівники потребують заміни). Ці відрізати волосся на рівні шкіри, або трохи нижче її. Він особливо підходить для чоловіків з густою, грубий росту волосся і є ефективним у видаленні довгого волосся. Тим не менш, опіку бритви є спільною проблемою для тих, вологе гоління і порізи часто виникають, якщо повне увагу не дано при голінні.

Тримайте вашу шкіру обличчя гладкою і чистою, використовуючи ексфолиант піни, щоб змити бруд, прочистити пори, і позбутися від нафти. Звичайним милом має тенденцію вичерпуватися зовнішній шар шкіри і змусити вас виглядати зморшкуватою і збезводненої. Використання рН-збалансований миття обличчя і зволожують, якщо вам доведеться. Вам не потрібно бути Адоніс але мають Чиста і гладка шкіра повинна принести Вам до рангу.

Коли ви робите вашу зачіску і макіяж переконайтеся, що ви не залишилися за бортом, а також. Ви повинні тримати ваші волосся простий і носити його, як ви б зазвичай, коли виходити з друзями. Ваш макіяж повинен бути природним, а також і повинні дозволити вашу природну красу, щоб світити, хоча. Коли ви скупіться на макіяж, дати гідно оцінять ваш природний вигляд і знаю, що ви не високий принцеси обслуговування.