Особливості KQC Red Devil Турмалін керамічний плоский праска

Спектр праски тепер у вашому розпорядженні відповідно до ваших індивідуальним смаком, бюджет, і спосіб життя. Якщо ви хочете піти на плоске залізо, яке робить сучасними функціями і продуктивністю, то KQC Red Devil Турмалін Керамічна Flat Iron був би найкращий варіант. Провідний виробник інструментів для укладання волосся, такі як праски, керамічні праски і фени, KQC всі продукти є відмінним поєднанням передових технологій, видатна з яких X-теплотехніки. Отже, не є винятком у разі KQC Red Devil Турмалін Керамічна Flat Iron – багатофункціональний плоского заліза, яка дозволяє вам спробувати нескінченні варіанти укладання волосся, від випрямлення і керлінг, щоб гортати і створення хвиль.

Як згадувалося раніше, що це робить це плоске залізо дійсно унікальним, так це технології, використовуваної для його виготовлення, яка в свою чергу є інтеграція кераміка, турмалін, і негативною іонної технології, кожен з них зі своїми спеціальностями. Кілька згадати серед багатьох переваг в результаті керамічної технології є стабільними і рівномірний розподіл тепла по всьому волосся, усунення пошкодження плями, і ефективне збереження тепла. У разі технології турмаліну, він генерує негативні іони, що фрагмент молекули води в мікро-дрібні частинки, які, у свою чергу, дозволяє йому глибоко проникати в волосся, тим самим фіксуючи в вологи волосся і робить його менш крихким.

Коли доходить до негативного іона технології, вона містить в собі властивості для запобігання росту бактерій і грибів, що впливають нормального функціонування волосся і шкіри голови. Крім того, він додає об’єм волоссю, закривши кутикули волосся, щоб надати волоссю красивий, блискучий вигляд. Щоб додати свою високу продуктивність, кераміка / турмалін пластин всередині плоского заліза випускають інфрачервоне випромінювання, яке не тільки допоможе висушити ваші волосся зсередини, але і допоможе зберегти більше вологи в стрижень волосини та усунення завивають. Насамперед, Red Devil Турмалін Керамічна Flat Iron завершиться з властивостями X-теплотехніки, який робить такі переваги, як допомога для швидкого моделювання, мінімізація хімічного, а також бактерії, нарощування, і пом’якшує волосся.
Не втратити річ щодо цього плоске залізо на ділі його чудових особливостей, яка, серед багатьох інших, ультра потужна корейських керамічних нагрівачів з точною і стабільній температурі; Швидкий нагрів і, що теж протягом декількох секунд; різними налаштуваннями тепло від 175 ° до 410 ° F, професійне обертання на 360 ° шнур для запобігання заплутування і змінного струму 110 В 60 Гц для його використання в США / Канаді. Крім того, ця праска кріпиться один рік обмеженою гарантії.

Коротше кажучи, для того, щоб досягти неймовірних, тривалої, завивають вільний результати укладання волосся, ніякі інші праски не могло затьмарити KQC Red Devil Турмалін Керамічна Flat Iron. Якщо ви дійсно хочете насолоджуватися відмінні пропозиції на цьому дивовижному плоского заліза, крок у плоский Експерти Залізо – один з відомих точок в Інтернеті, виконуючи широкий асортимент аксесуарів краси. Серед предметів, які є частиною продуктової лінійки є праски, плойки, фени, волосся сеттерів і ролики, косметика, кондиціонери і гелі. Спеціальності Плоскі Залізні Експерти те, що вона несе тільки брендові речі. Крім того, більшу частину своєї продукції кріпляться Гарантія низької ціни та безкоштовна доставка.