Додаткові поради з пошуку кращих продуктів по догляду за шкірою

Тільки уявіть, якби ви могли мати гладку, красиву шкіру без зморшок і вікових плям. Як це змінить ваше життя? Чи буде це змусить вас почувати себе молодими знову і знову? Кращі продукти для догляду за шкірою може допомогти вам зробити це. Єдина заковика в тому – спочатку треба знати, як їх знайти.

Ось підказка – кращі продукти по догляду за шкірою не повинні бути найдорожчими. Існує причина, чому загальні шкірою настільки дороги. Ці компанії підірвати мільйони доларів на свої маркетингові та оплати супермоделей для просування своїх кремів. У них є, щоб одужати, які стоять так чи інакше, і найпростіший спосіб зробити це, щоб зробити продукти дорогі.

Гірше того, з такою великою кількістю грошей, витрачених на маркетинг, їх бюджет має дуже мало грошей на дослідження і розробки для поліпшення своєї продукції. Ось чому вони додають агресивних хімікатів у продуктах, щоб скоротити витрати.

Найбільш часто ці креми містять хімічні речовини, як парабени і мінеральне масло. Парабени використовуються в якості консервантів в цих продуктах. Вони також відомі канцерогенів і навіть були заборонені в деяких країнах для косметичного використання.

Мінеральне масло, хоча і використовується в якості зволожуючого агента в кремах, насправді робить шкіру ще сухіше, ніж раніше, оскільки руйнується його природної вологості.

Коротше кажучи, триматися подалі від продуктів, що містять будь-які хімічні речовини всередині. Потенційні вигоди просто не варто ризику.

Насправді, кращі продукти по догляду за шкірою була б цілком природно. Це означає, що тільки природні речовини, що не входять до складу крему – не агресивні хімікати всередині.

Ви повинні дивитися на натуральні інгредієнти, як вакаме. Цей морської водорості з Японії є прекрасним омолоджує шкіру. Він не тільки живлять шкіру з великою кількістю вітамінів і мінералів, а й допомагає у збереженні його твердою і гладкою, запобігаючи розпад з hyraluronic кислоти в ньому. Він також захищає шкіру від пошкоджень, викликаних УФ-променів сонця.

Cynergy TK – витяг з вовни овець Нової Зеландії, було показано, що збільшення виробництва колагену і еластину в шкірі. Ці два білки важливо для підтримки шкіру гладкою, пружною, а зморшки безкоштовно.

Олія з виноградних кісточок утворює тонкий, невидимий шар на шкірі, щоб зберегти свої природні всередину вологи. Воно також допомагає у видаленні розтяжок зі шкіри та у зціленні шкіри навколо очей.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Краща з догляду за шкірою режим не передбачає будь-яких хімічних речовин на всіх. Використання природних речовин забезпечить ваша шкіра виглядає свіжою і молодий – без будь-яких побічних ефектів.