як уникнути зубів плям

Оскільки ми старіємо, ми розвиваємо зморшок, пігментних плям і небажаних жирових відкладень. Однак, це зовсім не тільки в районах нашого тіла, яка віці. Багато хто з нас не знають, що наші зуби також віку. Коли ми стаємо старше, зовнішній шар нашого зубну емаль стирається. Це означає, що основний шар, званий дентину, стає видимим. Даний шар зубів набагато більш жовтого кольору. Так як ми не можемо уникнути процесу старіння, ми повинні хоча б спробувати звести до мінімуму можливість розробки додаткових знебарвлення на наших зубах.

Один із способів зменшити плями на зубах, щоб кинути палити. Це може здатися величезним клопоту для деяких, але це буде мати велике значення, коли справа доходить до білизну зубів. Нікотину в сигаретах залишає коричневі плями на емалі. Ці плями практично неможливо видалити за щіткою. Крім того, куріння призводить до поганої хліб, захворювання ясен відома як гінгівіт, і це збільшує ризик розвитку раку ротової порожнини.

Деякі продукти і напої, які можна легко плями білі зуби включають: кава, чай, темно газовані напої, вина, темні фруктові соки (журавлина) і темні кольори фрукти (ожина, чорниця, удари). Чи означає це, що ми повинні уникати цих продуктів і напоїв? Абсолютно ні! Ви просто повинні переконатися, що ви можете чистити зуби чи прополоскати рот водою відразу після вживання цих продуктів. Ще одним продуктом, який дивно має можливості фарбування зубів є антибактеріальна рідина для полоскання рота. Полоскання рота брендів, які містять хлоргексидин і хлорид цетилпіридиній як відомо, викликають плями на зубах. Так що якщо ви хочете зберегти ваш перлинні білі своїх яскравих, тільки не забудьте дотримуватися правил гігієни порожнини рота. Якщо ви знаєте, що ви будете споживати їжу фарбування харчових продуктів чи напоїв, просто переконайтеся, що у вас є зубна щітка зручна. Запобігання плями від формування набагато простіше, ніж намагатися отримати їх пізніше.