як боротися з облисінням

Взагалі, коли ваші волосся починає сивіти, ви можете легко виправити за невеликим продуманої забарвлення. Але з облисінням … ну, ви повинні отримати більш творчим. Як більшість чоловіків розуміють, волосся обмеженої тривалості активів, які в кінцевому підсумку показати більше на поверсі душа, ніж на голові. Ви повинні зробити найкраще з цього, поки ще є.

Точна причина чоловічого облисіння досі не виявили, але це якось пов’язано з чоловічими статевими гормонами. Так, до чудесного зцілення не настане, ви повинні зробити найкраще з ваших волосся, поки ще є.

– Перше правило облисіння: Не турбуйтеся з гребінцем за кадром. Вони не виглядають так добре. Ви можете розділити ваші волосся Я цікавим способом протягом перших кількох років, купити зрештою ви не будете обманювати нікого. Погляньте на Дональда Трампа. Фу!

– Друге правило облисіння – Коли вона йде, відпустити її. Якщо ви тільки витончення усього, не ділянки облисіння, а потім вирізати ваші волосся до найнижчого рівня. Якщо у вас є, що патч ченця на задній частині голови, то голити все, аж до найтонших рівнях.

– Третє правило облисіння – локони й перуки ніколи не працюють. Ever! Навіть не турбуйтесь. Жінка може сказати, що ви носите килим милю, і вона побачить його як невпевненість, що не марнославство. Жінки сміються, як пекло на хлопців, які думають, що вони не можуть сказати, що це підробка.

Зрештою, отримати стиль, який лестить вашої ситуації. Для багатьох хлопців у ці дні, голити все це геть варіант. Деякі йдуть на “Капітан Пікард” подивитися, що Патрік Стюарт вдалося перетворити в сексуальний заяві.

І якщо ваші волосся це те, що ви не готові відпустити, то подумайте про використання лікарських добавок, які ви можете отримати і на полицю і позабіржовий. Вони можуть допомогти. В крайньому випадку, ви можете навіть вважають операцію, щоб замінити його.

Все що ви робите, вирішили погодитися з ситуацією, навіть якщо це не той, який ви вибрали б мати. Борючись неминуче, ви зайняти жорсткішу позначається на вашій впевненості в собі, увіковічуючи помилкове відчуття власної. Лінії росту волосся це не ви.