позбавлення від сонця пов’язаних плями

Є деякі вікові плями, які ці Сяючі з’являються шишки, які виглядають майже як якщо б ви могли вибрати їх з пальця. Це називається себорейний кератоз, і ті удари, які йдуть навколо середнього віку, і ми не зовсім впевнені, що вони родом. Вони бородавчасті вирости, які можуть бути заморожені вимкнений, обладнання красуні легко на них.

Взагалі, хоча те, що більшість людей запитують про те, коли вони запитують про вікових плям дійсно сонячні плями. Вони або веснянки, які ми називаємо веснянок, або вони Сонячні веснянки. Ці плями, викликані сонцем і мають тенденцію накопичуватися з більш на сонці і мають тенденцію до зростання, якщо ми не ставимося до них.

місце remvoal устаткування є ідеальним Лікування
Лазери ідеально підходять для видалення віці місці. Тому що пігмент меланін призначений для поглинання світла, практично будь-якого кольору лазерного світла може бути використана, щоб забрати коричневі плями. Є кілька лазерів, які можуть бути використані для цього. Наприклад, лазери з модуляцією добротності дуже безпечним і обробити поверхню шкіри. У моєму кабінеті я використовую 532 Nd: YAG лазер, який є зелений лазерний промінь. Ви також можете використовувати 1064 Nd: YAG лазер, який є невидимим, інфрачервоний лазер. Ви можете використовувати 755nm Александріт добротності лазера або 694 Рубін лазера з модуляцією добротності. Можна використовувати Perfecta, яка являє собою імпульсний лазер на барвнику з шматком руки стиснення. Є також потужних імпульсних джерел світла. IPLs гарні для видалення пігментних плям.

перевіряються на рак шкіри
Найголовніше до отримання вашого коричневі плями або печінкові плями від лазера, це піти до дерматолога і отримати подивився на. Це особливо важливо, якщо ви проходите курс лікування у не-дерматолога. Причина цього в тому, що деякі коричневі плями можуть виглядати абсолютно безпечним для вас, але насправді може бути рак або до раку і повинні бути оцінені дерматолога.

Якщо ви отримуєте ці оброблені лазером, існує небезпека, що вони будуть частково видалено і лікар не зможе сказати, якщо це ракова чи ні. Так що це дуже важливо бути поміченим у дерматолога, щоб ці перевіряються. Якщо вони є доброякісними, ви можете спокійно їсти краси машини видалили їх.