парабенів безкоштовні продукти – що в цьому особливого про них

Що таке парабенів? Як людина, яка купує продукти по догляду за шкірою, це інгредієнт ви повинні бути стурбовані. Ви знайшли цю статтю так чи інакше, так що ви, ймовірно, вже знаєте, що косметичні компанії поставити деякі неприємних хімічних речовин в їх креми шкіри. Але ви можете бути здивовані, як споживач, якщо ви повинні вийти зі свого спосіб купити парабени безкоштовні продукти?

Відповідь: Так.

Давайте обговоримо це трохи докладніше, хоча. Що таке парабенів? Ну, як ви вже здогадалися з назви, це хімічна речовина. Коли справа доходить до догляду за шкірою інгредієнтів, все, що звучить синтетичне, швидше за все, є синтетичним. Є багато видів парабенів. На етикетці, ви можете побачити ці парабени (всі з яких небажано):

метилпарабен
етілпарабен
бутилпарабен
пропілпарабен

Так що якщо це хімічна, чому ви так часто знайти його в креми для обличчя, лосьйони для тіла, очей креми і зволожуючі? Ну, косметичні компанії не просто використовувати хімічні інгредієнти ні з якої причини насправді —— у них зазвичай є дуже вагомі причини. У разі парабенів, він робить відмінні точки зору бізнесу, щоб використовувати його.

Paraben дає косметичних продуктів тривалого терміну зберігання. Це недорогий консервант.

Якщо вони справили парабенів безкоштовних продуктів, компаніям доведеться вивести свої продукти з полиць раніше. Це було глибоко врізається їх прибутку. Таким чином, з точки зору бізнесу, ви можете побачити дилему ці компанії стикаються. Це або використовуйте хімічні або нехай ваші продукти, псується швидше, на полиці.

Тепер, я не захищаю використання парабенів. Це просто, що багато природні прихильники догляду за шкірою, як правило, демонізувати косметичних компаній. Ці компанії підходять по догляду за шкірою в основному з бізнесу та маркетингу кутом; немає нічого злого про це, це просто ще один спосіб робити речі.

Тим не менше, я дивлюся на використання парабенів різному. По-перше, це дешевий консервант, який допомагає косметичним компаніям скоротити витрати і прибуток висока. По-друге, парабенів становить небезпеку для вашого здоров’я шкіри; Як відомо, щоб викликати висипання на шкірі та алергічні реакції. І, по-третє, він може також становити небезпеку для вашого здоров’я в цілому, одне недавнє дослідження показало, парабенів в зразках тканини раку молочної залози.

Я не хочу, щоб здавалося, як парабенів завдає великої шкоди, тому що я не думаю, що він робить. Мільйони людей використовують креми для шкіри кожен день, які містять парабенів. Тим не менше, я все ще рекомендував би використання парабенів безкоштовні продукти — чому? Тому що все, що ви руб на шкіру всмоктується у ваше тіло. Довгострокових наслідків поглинати хімічні речовини через шкіру в значній мірі невідомо, але воно не може бути хорошим.

Йти природним, кажу я.

З урахуванням всіх ваших косметичних продуктів, палиця з компаній, які роблять парабенів безкоштовних продуктів. Наприклад, замість парабенів, багато вітаміну Е використання в якості консерванту. Ви побачите, що натуральні продукти по догляду за шкірою, трохи дорожчий, але це ціна, що наближаються по догляду за шкірою з наукової точки зору і пошуку натуральних інгредієнтів.

Мені шкода, що парабенів був єдиним хімічним уникнути, але є й інші. На моєму сайті, ви можете дізнатися про кілька більш популярним “поганих інгредієнтів” Ви хочете, щоб не піддавати на вашій шкірі.