гелеві нігті – захистити ваші нігті від надмірного хімічних речовин і алергічні реакції

Наше тіло складається з хімічних речовин і тому наші нігті. Крім того, нашого повсякденного життя піддає нас впливу хімічних речовин на дому, на наших робочих місцях, на вулицях у вигляді диму, пилу і практично у всіх продуктах, які ми використовуємо. Використовується в частку хімічних речовин, як креми, спреї і т.д. захистити нашу шкіру від старіння і пошкодження і додати до нашої красі. Крім того, використовується в надлишку цих же продуктів може викликати хімічний перетримки та алергічні реакції на наше тіло.

Алергія є реакцією нашої імунної системи і є однією з форм гіперчутливості, де білі клітини крові отримують надмірно активуються і викликають запалення, почервоніння, фурункули, лихоманкою. У спа-цвях, технік і клієнти постійно піддаються впливу хімічних речовин, які використовуються для лікування нігтів. Ці хімічні речовини повинні бути ретельно використовуються для запобігання надмірного впливу, які можуть, у свою чергу ушкодження нігтів. Гвоздь технологій, отже, звернути особливу увагу на кожному кроці в нігтьової техніку підвищення, починаючи від підготовки до застосування хімічних речовин і, нарешті, обробка.

Алергія може з’являтися або поетапно протягом тривалого періоду часу або відразу ж після короткого впливу деяких речовин. Алергічний контактний дерматит є станом, який розвивається в результаті сенсибілізації шкіри протягом певного періоду часу внаслідок впливу речовини протягом декількох днів або років. Він характеризується пухирі, свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, який присутній в зоні контакту алергічні речовини. Дратівливий контактний дерматит розвивається внаслідок важкого короткій експозиції термін або довгий низький впливу речовини. Хімічної або дратівливих входить під шкіру і вступає в реакцію з тканинами пошкодити шкіру. В результаті свербіж, набряк, пошкодження шкіри, як пухирі і ваги.

Як цвях техніків постійно вступають в контакт з пилом нігтів, гелі, акрил, грунтовки, для зняття лаку, вони схильні до алергії і слід вжити належних заходів обережності, щоб захистити себе. Клієнти з іншого боку, може розвинутися алергія на деякі нігтями і продукти, такі як гель, акрил, для видалення яких може викликати роздратування шкіри і нігтів ушкодження.

Деякі поради, які цвях техніків повинні мати на увазі, щоб уникнути хімічного впливу над ними і клієнтами є:

• Зберігайте ваш салон чистий – використовувати чиста постільна білизна для кожного клієнта, бачити, що все обладнання стерилізується до і після використання, мішки для сміття щодня змінюється.

• підтримувати особисту гігієну – Носити відповідний одяг для захисту шкіри від нігтя пил, носити маску, щоб триматися подалі від пилу і запахів часто змінюваного його і ніколи не лікування вашого робочого столу, як їдальня. Небажані хімічні речовини можуть переходити в їжу і викликають побічні реакції.

• ретельно підготувати своє робоче місце перед кожним клієнтом призначення, так що ви не в кінцевому підсумку змішування неправильні хімічні речовини в поспіху і заподіяння шкоди клієнтові нігті.

• Використовувати і зберігати всі по догляду за нігтями відповідно до інструкцій виготовлювача і не намагатися змішувати нерозумний кількостях, це може призвести до невдач, як опіки на шкірі і пошкодження нігтьової пластини.

• Тільки змішувати кількість рідини необхідно для застосування і не більше. Це дозволить уникнути втрат, а також обмежувати кількість шкідливих парів, що будуть випущені.

• Тримайте спа добре провітрюється, щоб звільнити будь-які пари і запахи, які можуть затримуватися на цвях після роботи.

• Зберігайте невеликої області навколо кутикули без будь-яких продуктів, щоб додаток для врегулювання твердо і уникнути надмірного впливу хімічної речовини на нігтьову пластину.

• Не тримайте вологі кисті на рушниках або без розбору знищити їх з тим, що приходить на ваш сайт. Замість цього використовуйте одноразові рушники.

Підтримання цих основних гігієнічних норм буде мати велике значення в запобіганні алергії або хімічної дії за себе і своїх клієнтів. Високі стандарти також додадуть величезне, щоб ваше призначення книги.