Індійський чоловік – справедливий і красивий або темні і міцні

Недо кілька років тому метросексуал чоловіків ніколи не чув, але тепер ви знайдете їх скрізь. Ви могли бачити їх у кінозірок, щоб навіть хлопець по сусідству. Було очевидно, що чоловіка знайшли свою нову себе. Будучи метросексуал тепер нова нав’язлива ідея Крім звичайних хлопчиків іграшки, як автомобілі, велосипеди та швидкого життя. Чоловіки тепер почали відвідувати салони, дивлячись чистими і навіть зростаючий своє волосся на грудях!

Тоді сказився знімаючи всі сліди на обличчі і волосся на грудях! Образ був звірячо чистим, і це було результатом тижні полірування та догляду за обличчям. Фактично цілому, індійські жінки з радістю вітали людини в її житті, який був добре безпосередньої і подивився жахливо чисті та позбавлені будь-яких волосся на обличчі. Фактично люди в Індії, здавалося, часто відвідувати салони краси набагато частіше, ніж жінок. , Хоча і неоднакові був прийнятий з розпростертими обіймами, тим не менше, більшість жінок, як я погодився б, що міцний чоловіків був і завжди буде мати свій власний особливий шарм.

Це добре, щоб бути чистим і виглядати чистим, однак це зловити вас зненацька, якщо ви йдете в свій номер братів і виявили, що у нього є більш кремами та лосьйонами, ніж ви. Це також ніяково, якщо твій хлопець стеки парфуми для чоловіків і одеколони десятками, коли ви покладаєтеся тільки на кілька хороших нотаток. Це дійсно може відправити підпилих жінок, так як краса її володіння, і навіть якщо кохання всього її життя кроки на цьому вона не буде приймати його дуже добре. Жінки в будь-якій точці світу, завжди прагнули виглядати красиво і вона прийде, як бульварний роман, якщо їх чоловіки закінчує виглядати краще, ніж вони. Чоловіки Марсі боялася ходити по території Венери, і це те, що жінки не надто комфортно.

Не багато жінки дають багато думав про людину, яка піниться себе в креми і парфуми. Жодна жінка не хотіла б навіть свого чоловіка витрачати рівну кількість часу у вітальні, ми до них звикли чекали нас, а не навпаки. Ми досі люблю цю людину з простакуватим поглядом, jaggered тренованих м’язів і грудей і просто все дуже мужньо. Хоча це добре, що чоловіки голять чисто, немає нічого справді сексуально про те очей цукерки тримаю тебе. Ми любимо наших чоловіків, щоб бути надійним і сильним, а не “chikkna” або “м’які”, то це буде тільки здається, що він потребує жінок, щоб захистити його.

Доброю новиною є те, що міцний зовнішній вигляд чоловічих стає знову в моді в той час як ми ніколи не може дійсно зупинити їх від відвідування салонів і салонів. Новий погляд переважно кращих, де є хороше поєднання міцності і метросексуал чоловічий погляд. Як і міцний мужній погляд акцентовані деякі хороші парфуми для чоловіків.