підводка для очей для поліпшення tightlining вій

Я завжди переслідував моїх тонких вій. Я зробив все, що зможу, щоб згустити мої вії, або зробити їх більш помітними. Одна з кращих речей, які я виявив називається tightlining.

Tightlining, де ви лінію очей олівець для очей з жорсткішими, ніж звичайні програми олівця для очей. З tightlining, ваш олівець для очей проштовхується в вії, створюючи набагато більш природний вигляд, в той час акцентуючи вії, змушуючи їх здаватися товщі.

Не використовуйте олівець для очей олівці для цього, так як він має тенденцію псувати ваші вії вгору, тикаючи їх в різних напрямках. Гель лайнери працювати краще, але ви можете використовувати тіні для повік в крайньому випадку, якщо ви дійсно обережним.

Для початку, візьміть чорний олівець для очей гель (це найпростіше побачити і практики в чорний) і маленькі, вузькі кисті макіяж. Тримайте повіку вгору пальцями при застосуванні олівця для очей знизу, переконавшись, що проштовхнути це вії. З пензлем там, злегка ворушити його з боку в бік, щоб застосувати підводка для очей, а потім перейти до наступної частини вашого ока. Переміщення кисті тут працювати не буде, так як ви будете в кінцевому підсумку чищення вії повсюдно, і це не буде виглядати природно.

Те ж саме відноситься і до вашої нижні вії, крім того, що ви не повинні тримати ваше повіку вгору. Просто ткнути пензлем знизу від лінії вій, і повторити, щоб отримати хороший, навіть додаток на нижньої лінії вій.

Якщо ви все зробили правильно, підстави ваших вій буде хороша, тонка чорна лінія на них, роблячи вії набагато більш помітним. Після додавання туш в міксі, я можу реально побачити мої вії, що дивно само по собі. Раніше можна застосовувати невелике летять в тіні (потягнувши за межами підводки в складку на зовнішній стороні ока) без пошуку дуже помітно неприродно.