отримати колір ви хочете з лосьйон для засмаги

Літо сезон, де ви прибрати светри і зміни у ваші бікіні. Це також час, щоб отримати засмаги. Крім того, перед президентом на береговій лінії, щоб грітися не забувайте, що є ризик піддаючи шкіру УФ-випромінювання фанатичної. І під цим я розумію не тільки ризикуючи отримання раку, а й викликає у вас шкіру старіти рано і отримати бронзовий. Отже, як ви збираєтеся отримати, що засмага не вистачає допомоги сонця? По-перше, це реальність, що засмага виходить як тільки шкіра поглинає УФ-хвиль. Шкіра в сталі реагує виробництвом речовини під назвою меланін. Те ж саме речовина допомагає затемнити зовнішній шар шкіри. Хоча, це фірма, яка означає засмагою шкіру, але енергійним для деяких людей, які просто реалізувати свій загар від прийняття сонячних ванн або будь-якого іншого штучної засмаги такі методи, як солярій, нд лампи та інші, засмаглі шкіри, як правило, пов’язані з вм’ятинами шкіри.

Повертаючись до нашого запиту: як ви можете отримати засмаглу шкіру без паніки пошкодження вашій шкірі?

California Tan має великої масив урожай воліють від. Плюс Найкраще про ці їжі, що вони використовують технологію хмарно коштує не ризиковано УФ тепла або навіть UVA і UVB променів корисно. Засмагла Каліфорнії це все про обережним засмаги.

Один з відомих культур засмаги існуючих Каліфорнії Тан свою лінію засмаги лікування.

Засмагла Каліфорнії лосьйон: зволоженою і Засмагла в той же час корисний шкіри важливо, щоб отримати чарівний засмагу. Це тому, що кошти для засмаги культивувати приєднатися краще на зволожену шкіру раніше, ніж на сухій шкірі. І один з найпростіших і перевірених митних отримання зволожену шкіру, застосовуючи мазі на вашій шкірі. Після того як шкіра зволожена, те, що це єдиний час, засоби для засмаги можуть бути застосовані.

Однак було б краще, якби ви могли б зволожують вашу шкіру і коричневий в той же час? На щастя, є такий стиль лікування і воно існуючих Каліфорнії Tan. Засмага обробка забезпечує похмуро засмаги, щоб не потрібно панікувати отримання вашого шкіри, пошкодженої сонцем. Як це працює? Засмага мазі тимчасово фарбувати верхній шар шкіри надаючи їй засмаглий вигляд.

California Tan засмаги Salve талановитий рясні тижневий загар, але якщо лікування буде застосовано при засмаги результат буде тривати ще довше. Засмагла Каліфорнії маззю набагато краще, ніж suntans, яка постійно подряпати шкіру і в основному починається зникаючі після пари років.

Засмагла Каліфорнії мазь має зволожуючі інгредієнтами, щоб ви не переляк мають сухою і лущиться шкіри. Мазь також захищає вологості вашої шкіри по прямій частині, щоб відкрити пори, збільшуючи поглинання світла, який допоможе вам придбати більш глибокий і стійкий загар.

Застосовуючи лосьйон для засмаги Правильний спосіб регулювання застосування засмаги мазь може допомогти зробити його довше. Ось декілька порад про те, як використовувати мазь засмаги:

1) Купівля Каліфорнії Tan маззю, яка входить в залежності від того, крем або спрей, які підручник для рівномірного нанесення.

2) Перевірте лікування на невеликій зоні вашої шкіри, щоб побачити, якщо будь-який алергічної реакції відбудеться.

3) використовувати мочалку для очищення від порожньої шкіру перед нанесенням засмаги бальзам на вашу шкіру.

4) застосовувати мазі ретельно засмаги на вашій шкірі, але Дайте розкоші розуму до задньої панелі лікті, коліна, щиколотки і коричневі лінії.

5) Зітріть надлишок засмаги бальзам на качку нерегулярні засмагу.

6) Завжди шлюзу руки з милом і водою після застосування лосьйону.

7) утримуватися від отримання вашої шкіри вологою протягом не менше 15 записів.