нова проблема для виробника телефонів Nokia

Виконавчий директор Nokia, Стівен Елоп, режисер повідомлення всім співробітникам раніше в управлінні попередження тижня, що вони були “стоїть на палаючій платформі». Але не більше того, в партії Нікії тих пір компанія заявила, що в даний час бажають Windows Software і Microsoft
Посилань в пошукових системах на його мобільний телефон.

Nokia і Microsoft
уклали угоду, яка принесе з операційною системою Windows Phone працює на смартфонах Nokia. Партнерство здається iagreement. Microsoft
Мобільний телефон вікна також розглядається експертами галузі, але у них є всього 2% ринку. У той же час, власне програмне забезпечення Nokia платформи – Symbian, широко судив бути невдахою. І весь цей час, Google
І Apple пару вперед. Розміщення означає, що Nokia живий операційними системами буде осторонь.
Мовлення приходить через кілька днів після оголошення інформації показали, внутрішній меморандум Nokia написана виконавчий директор Стівен Елоп який порівняний позиції компанії на ринку смартфонів, що компанія продовжує проливати більше палива у вогонь.

Угода не вітав з упевненістю, як виступаючи на відкритті альянсу, генеральний директор Nokia Стівен Елоп піддається, що там буде “величезний” втрати робочих місць у результаті пута.
Аналітики були негативними про союз. Channel 4 вихований: “Це партнерство, народжених поза обох сторін занепокоєння маргіналізації з боку Apple, і Google, але немає срібної кулі”. Неявне визнання того, що стратегії платформи Nokia, не вдалося, і, що Bing Search від Microsoft двигун не встати на Google “дуже відвертий” – можливо трохи занадто відвертим. Тим часом деякі аналітики виявили Financial Times, що “найлютіший ворог один, коли боротьба з вогнем є час. Цей альянс займе час, щоб виконувати. Це те, що може вбити Nokia”.

Компанія втратила частку ринку на високому наприкінці з подібними Apple Inc і HTC протягом останніх двох років. Все частіше аналітики побоюються, що вона може почати втрачає позиції на ринках, що розвиваються, його хлібом з маслом протягом багатьох років, в 2011 році. Nokia замінити її генерального директора кілька місяців тому, але Елоп ще належить розкрити плани поворот. Програмне забезпечення план компанії являє загальний інтерес, як свою рішучість дотримуватися Symbian в якості операційної системи смарт-телефон вибору говорять багато, в корені його нездатності придумати переконливі високих телефонів кінця.

Незалежно від одкровень радикальних змін, продавець побоюється на короткостроковий вплив змін, зазначивши, що 2011 і 2012 роки буде “перехідний період”, були зосереджені на підвищенні екосистеми вікон. За останні 52 тижні акції коливалася від низького рівня в $ 8,00 до рівня $ 15,88. Nokia акції впали більш ніж на 14% сьогодні, і масові звільнення на боротьбу фінська компанія, швидше за все. Аналітики пророкують, що частка ринку компанії в глобальних продажів телефонів впаде в 2011 році.

У довгостроковій перспективі, продавець показав плани рости пристроїв і послуг продажу “швидше, ніж ринок”, і поліпшення операційної рентабельності до 10% або вище.

Якщо ви інвестуєте для хеджування гри на Nokia. Фондовий здається може бути кандидатом на липень, із виклику гроші ведмедя кредитний спред вище 12 діапазон.

Компанія очей

дослідження пересаджувати