лазерної епіляції і мене

Це я про перший досвід роботи з лазерної епіляції. Це було … Ну … запам’ятовується. Я не зробив свою домашню роботу. Я пішов до дешевих місцем, яке було на моєму шляху на роботу. Це була невелика тіньове виглядають клініці. Вони називали це лазерна електролізу. Гроші були проблеми в той час. Це була майже половина ціни на деякі з інших, я б подивився. На жаль, це не повинно було бути рушійною питання. Отже, я пошкодував його дорого. Люди там сказали, що це буде безболісно і напевно. Постійне видалення волосся назавжди. Озираючись назад, я зрозумів, наскільки важливо було проконсультувалися кваліфікованим дерматологом в першу чергу. У декількох тижнів, волосся відросло.

До того часу, волосся відросло, думки йти через все це знову ледве не зник. Він не був, поки в чаті з одним за чашкою кави, чи не так повернуться. Вона розповіла мені про те, як вона знайшла гарного дерматолога. У неї була шкіра і волосся, що б проблеми ниття її на деякий час. Що стосується волосся, її дерматолога згадав варіант лазерної епіляції, який вступив у двох основних типів. Один залучений фактичного використання медичних лазерів. Інший тип беруть участь так звані лампи ксеноновим спалахом. Поки її не було лазером, вона по суті зробив те ж саме.

Як вона говорила мені все це, я підняв мою власну історію жахів – змусило мене відчувати себе дійсно наївно. Вона сказала мені, що, не було такого поняття, як постійне видалення волосся, це не було зовсім безболісно для всіх. Її власний досвід був досить хороший. Вона щойно була її останній сесії лазера. майже не зазнав ніякого болю. Крім того, наявність світлою шкірою і темним волоссям, зробило її ідеальним кандидатом, серед інших речей.

Так що це не займе багато часу, вислухавши це, щоб шукати мою власну дерматолога на консультацію. Мені потрібно якийсь час, але це добре варто зусиль. Було пояснив мені, що через мого щодо темний тон шкіри, я мав би бути дуже обережним. Вона також дала мені більш інформативне резюме про лазерної епіляції.

У всякому разі, до кінця наступного місяця, я б замовив свою першу сесію для процедури. Це трохи боляче, але це нічого не було як в перший раз. Крім того, персонал, там були дійсно добрі і раді відповісти на деякі з питань, які я мав.

Три місяці по тому, я, нарешті, вдалося позбутися небажаного волосся.