знаю, що викликає у вас розацеа прориви

Розацеа була давнім таємницею навіть для найдосвідченіших вчених. Хоча лікарі не впевнені причину розацеа, вони принаймні були в змозі ідентифікувати кілька способів полегшення симптомів і щоб уникнути подальших загострень.
Ви не обрали, розацеа, але ви можете вибрати, щоб краще контролювати це шляхом інформування себе про можливі пускових факторів і піклуючись, щоб їх уникнути.
Насамперед, надзвичайно важливо знати, що за перебування на сонці, як думають, основним поштовхом до спалаху розацеа, яка могла б пояснити той факт, що розацеа зазвичай впливає на обличчя і шию зон. Поява суперечать дослідження, однак, ставить цю ідею під сумнів. Якщо ви помітите, що ваші розацеа прориви частіше з’являються навесні і влітку, кліматичні дії може бути проблемою для вас і захисні заходи, як застосування сонцезахисного крему слід відповідно зменшити почервоніння і роздратування.
Більш загальні елементи розацеа тригер
Зробити твердий спроби, щоб спробувати уникнути екстремальних температур (гарячий чи холодний), надмірне вітру чи сонця, гарячих напоїв, гострої їжі, або будь-які інші їстівні або актуальним продуктом, який ви знайшли причини промивка в вашій особистій справі. Обов’язково дотримуйтеся обережності при дослідженні по догляду за шкірою для лікування розацеа, щоб уникнути більш проривів.
Мікроорганізмів Серед інших можливих причин особи питань розацеа. Якщо вчені виявили присутність організму демодекс, або кліщів, які мешкають іноді людини волосяні фолікули, на шкіру, вони, можливо, виявив те, що викликає у вас розацеа. Будьте впевнені, щоб виключити цей фактор з допомогою лікаря, щоб уникнути погіршення вашого стану. Проконсультуйтеся з ним про подальші профілактичних заходів і відомості про актуальних лікування почервоніння.
Хто б міг подумати, що ваші розацеа може бути пов’язано зі споживанням певних вітамінів, мінералів і широко використовуваних хімічних речовин. Лікарі знову заявляємо, що місцеві стероїди, назальні стероїди, аміодарон і більше дози вітамінів B-6 і B-12 слід уникати у пацієнтів з розацеа. Реакція рівнів, звичайно, відрізнятися пацієнта до пацієнта, але зв’язок між цими елементами і розацеа спалаху вікна була створена.
Судинну є ще одним фактором, зазвичай пов’язаних з розацеа прориви, характеризується збільшенням потоку кровоносних судин на обличчі. Більша кількість кровоносних судин мігрували ближче до лицьової поверхні, як часто думають бути причиною почервоніння і промивка зазвичай приписується розацеа.
Незважаючи на те, що вчені не можуть простежити коріння розацеа, вони знають, як ставитися до нього добре зараз.