домашній антицелюлітний крем – як це зробити

Жінки сьогодні дуже зацікавлені в тому, красивої шкіри. У певної частини femalebody-верхню частину стегон і прикладом-це дуже важко зробити. Це тому, що целюліт може утворитися наліт, надаючи шкірі шар “сир” зовнішній вигляд. Пояснення цього питання таке целюліт – і рішенням є застосування антицеллюлитним кремом.

Кілька виробників антицелюлітний крем, наприклад, Neutrogena, стали добре любив жінок. Тим не менш, такі креми можуть бути дорогими і можуть складатися з небезпечних хімічних добавок. Найбільш ефективним рішенням є зробити вашу owndo самостійний антицелюлітний крем. Це досягається за допомогою досить простий рецепт, який вимагає використання деяких інгредієнтів, які ви можете Curently всередині вашого кухонного шафи.

використанням морської солі для виробництва саморобної антицелюлітний крем

Це насправді рецепт щось набагато більше схожий на scrubthan крему. Скраб містить два різних видів морської солі і деякі типи масла. Це створюватиме однакові вражаючі ефекти у вигляді крему, а також буде настільки ефективним, як будь антицелюлітний засіб креми можна купити в аптеці.

Щоб зробити це, ви повинні зібрати наступні інгредієнти:

Солі вам знадобиться: сіль Мертвого моря і кельтські морська сіль

Масла вам знадобиться: рослинна олія (також званий “салатного масла»), лимонне масло, олія ялівцю, масло лимонника і евкаліптової олії

Інші інгредієнти: Всього кілька крапель імбирного кореня

Для початку, помістіть рослинне масло прямо в ємність для змішування і додають один одного маслом в каструлю 1 на 1. Як ви це зробите, змішайте масла разом ретельно, щоб гарантувати, що всі гарні, і навіть. Після внесення гарна суміш масло, ви хочете, щоб повільно і поступово і посипати солі в ньому. Змішати сіль з маслом в дуже тонкий чином.

Коли ви опинитеся закінчені, речі його в пластиковий контейнер з щільною кришкою і назвіть його, щоб ви випадково не вірю, що це їжа, і встановити його в вашому холодильнику.

як використовувати його успішно

Приблизно через день, ви можете почати використовувати ваш домашній антицелюлітний крем. Просто протріть його навколо частини вашого тіла, яка має питання целюліту і масажу. Зробити це знову, знову і знову протягом кожної сесії. Робіть це регулярно протягом декількох місяців, і ви повинні почати бачити переваги.