Як мати здорове волосся

Волос є одним з найбільш важливих аспекти або ознаки краси людини і зовнішній вигляд. Волосся робить вас більш чарівною, коли зачесане в стильній манері. Але є ще маса проблем з волоссям, які призводять або до їх втрати або їх загасання первісного кольору. Часто ці проблеми виникають, коли ви не будете приймати дієту, багату необхідних вітамінів, які необхідні для росту волосся. Ви повинні споживати їжу які є багатим джерелом вітаміну В, В3, В5, В6. Це тому, що вітамін B є одним з найбільш важливих вітамінів для здорового волосся.

Стоншення волосся є поширеною проблемою серед чоловіків і жінок. Більше 60 мільйонів американців страждають від стоншування волосся. Більше половини чоловіків у віці старше 50 років страждають від випадіння волосся або облисіння. Облисіння у жінок набагато менш поширені, але емоційні травми він приносить у greater.When жіночі волосся блискучим, здоровими і насичений, вона виглядає більш красиво і відчуває себе більш впевнено. Це факт, ніщо не може змусити жінку відчувати себе більш казковим, ніж знати, що її волосся абсолютно. Але це її найгірший кошмар, коли її волосся починає рідшати, стає крихким, втрачає свій блиск і блиск.

Здоровий нитки похвалитися щільно закритими шарами кутикули. Якщо волосся у хорошому стані, він сяє, гойдалки, почувається добре, якщо до нього доторкнутися, і не має ніяких “цукрової вати” або розкол кінцями пасом.

мінеральну недостатність

Мінералів, таких як кальцій, залізо, мідь, хром, йод, цинк і магній необхідні для підтримки здорового росту волосся. Дефіцит мінералів знизить ймовірність регулювати кровообіг, що сприяє здоровому росту волосся і гормонів щитовидної залози, що запобігає сухості волосся і випадання волосся, а також дефекти в кольорі волосся. Занадто багато заліза токсичні для вашого тіла. Обов’язково порадьтеся з лікарем, перш ніж приймати будь-які мінеральні добавки.

Білки також говорять, що найкраща їжа, щоб поїсти для росту волосся, як волосся не що інше, як мертва білка. Включення багато молочних продуктів в їжу, як тофу, сою, пивні дріжджі, яйця, зародки пшениці, риби і м’яса. Деякі кажуть, міді є ефективним засобом від випадіння волосся. Але не потрібно пити вітамінні добавки для цього, Ви можете знайти досить міді в печінці, цільне зерно, зелені овочі, курка, яйця і боби.

Ви також можете шукати вітаміни, які призначені для випадіння волосся, яка містить пальметто. Ви повинні знати, що осторонь від неправильного харчування, втрата волосся зумовлена ​​також побічний продукт тестостерону називається DHT, який можна знайти в нашому тілі. DHT буде перешкоджати волосяні фолікули рости здоровими волоссям. Тепер, що пила Palmetto буде робити те, що це буде перешкоджати DHT, який означатиме, що волосяні фолікули зможе відростити волосся знову.

Їжте достатню кількість корисних вуглеводів.

Вуглеводи є основним джерелом енергії і допомогти у зростанні тканин організму, в тому числі волосся. Вони є важливим джерелом вітамінів групи В, які є життєво важливими для здорового волосся. Важливо, що ви концентруєтесь на споживання нерафінована вуглеводів, а не цукру і білого борошна, які так поширені в багатьох більш нафтопродукти карбюратора. Ви повинні зробити упор на споживання овочів, фруктів, цільного зерна, коричневий рис і картопля. Рекомендується, щоб Ви отримали 55-60% ваших щоденних калорій з вуглеводів міститься в цих продуктах.