Як будувати колаген природним

Що якщо я скажу вам, що можна будувати колаген природним. Так, колаген – тип білка, який тримає нашу шкіру, кістки і сполучні тканини разом.

Коли ми стаємо старше, ми починаємо втрачати колаген, який перебуває в нашій шкірі, тому ознаки старіння і зморшок. Ось чому так важливо для нас, щоб будувати колаген природним тому процес старіння може бути сповільнений.

Так точно, як ви йдете про створення колагену в вашому тілі? Чи є якісь колагену засіб крем втирати на обличчі і деякий тип доповнення, які можуть бути прийняті, щоб підвищити колагену поставку тіла?

Відмінна новина … вам не потрібна пластична хірургія або будь-якого виду ін’єкцій для збільшення колагену! Ні хімічних речовин … всього три ключові компоненти:

1. здоровий спосіб життя

Ваш спосіб життя матиме значний вплив на наскільки добре ви віку і будувати колаген природним. Наприклад, якщо ви завзятий курець і / або питущий, очікую виглядати старше, ніж ви насправді, як 10 або 20 років старше … Хлоп!

Тепер почати робити деякі вправи, як частина вашого способу життя. Розумні вправи (не потрібно бути фанатиком) просто вийти і зробити достатньо, щоб тримати все функціонує нормально, і гнучкі! Однак, якщо ви захоплені вправи просто переконайтеся, що ви берете додаткові антиоксиданти.

2. здорове харчування

Ні фаст-фудів або проїздом через лінії, тому що ви не знайдете свою здорову їжу там. Оброблені продукти повністю відсутні поживні речовини, вам потрібно побудувати колаген природним.

Ваше тіло потребує правильному кількості необхідних поживних речовин кожен день, тому ваша шкіра не втратить еластину і колагену протягом довгого часу: наприклад, відсутність антиоксидантів у вашому раціоні буде мати величезний вплив на вашу шкіру.

Тому просто знайте захистити вашу шкіру зсередини!

3. природні догляду за шкірою

Найпростіший компонент будувати колаген природним і втрати видимі ознаки старіння (але не нехтуйте двох інших, які були адресовані, або це просто рішення Band Aid) ця частина.

Ми всі, і чоловіки і жінки, витрачають багато грошей на продукти догляду за шкірою. Ми були обумовлені, думаючи, що чим більше ми платимо за продукти краще вони!

Невже це дійсно так? Не дуже … ось чому – сила реклами на роботі, на роботі, щоб створити упередження в умах споживачів.

Так що ж ми повинні шукати в продукт по догляду за шкірою? Дві важливі речі:

Я – інгредієнти, які вона містить ефективне? Чи вони рішенням трьох основних причин старіння шкіри, які є: втрата колагену і еластину, нижній рівень гіалуронової кислоти і, окислення під дією вільних радикалів?

Прочитайте етикетку і подивіться на інгредієнти. Зробити трохи дослідження, шукати його в Google і з’ясувати, чи дійсно є які-небудь докази, що підтверджують їх ефективність.

II – інгредієнти, які він містить в безпеці?

Не будьте занадто приголомшений, коли дослідження цієї області, тому як, наприклад, одна з відомих міжнародних брендів насправді містить пестицидів! Ви, звичайно, не хочете, щоб у вашому засіб крем колаген.

Аромати інша справа, щоб виглядати, тому що якщо продукт містить ароматизаторів і пахне приємно, це не добре на вашій шкірі. Чому? Хороші квіткові запахи хімічних речовин.

Також слід знати, парабенів … має апарат утримувати їх? Парабени потужний консервант (пов’язаний з можливим рак) ви не хочете їх у вашому догляді за шкірою.

Корисні Примітка: Перевірте, якщо виробник підписала “Компактний за безпечну косметику” угоди.

Нехай вас не лякає, здорові якості догляду за шкірою інгредієнтів, які ви можете подивитися на які є хімічними вільними і все природно … і так, вони там. Наприклад, натуральні інгредієнти, як масло авокадо і активний мед Манука використовуються в регенеруючий крем і клінічно доведено, що націлені на втрату колагену і еластину.

Інші інгредієнти, які допомагають будувати колаген природним є: Cynergy TK, вакаме та нано-Lipobelle H EQ10, які були науково сформульовані працювати разом, щоб бій втрату колагену і допомогти вам втратити зморшок, не тільки природним, але використовувати науку для доставки вражаючих результатів при вирішенні основних причин старіння.

Зараз вийти і почати досліджувати свій шлях до будувати колаген природним. Знайти природним засобом колаген крем від того, що я виклав у цій статті, і ви не тільки виглядати і відчувати себе краще, але … і насолоджуватися здоровим життям!