Новий продукт рецепт збільшує вії довжина, товщина і темряви

Було сказано, що очі це дзеркало нашої душі, яка робить наші вії дуже важливо косметично. Тільки подивіться на всі привабливі зірки і ви скоро зрозумієте, що всі вони носять накладні вії, щоб підкреслити красу своїх очей.

Це призводить до одержимості і наш роман з туші. На питання, які три речі, які ви хочете взяти з собою, коли ізольовані на острові, жінок заявили, що туш була однією з трьох “повинен мати” пунктів. Ми, жінки, скажу, що ми страждаємо від вій “Hypotrichosis”. Це означає, що ми думаємо, що наші вії не товстий, темний або достатньо довго – вії ми народилися тільки ніколи не досить добре! Ми всі знаємо, що казкові вії є ключовими для сексуально, привабливо і молодо очима!

Я знаю, що розіграш довше, товстіше вії дуже сильно. Я навіть пішов на крайні того, нарощування вій наділ вже «адекватний» вії для весілля мого брата два роки тому. Розширення, зроблені очі виглядають так, що мої казкові друзі негайно розробити вій заздрість і підписався на свої власні розширення вій. Я відчував себе впевнено супер ватин мій сексуальний розширень для близько 3 тижнів, після чого мої власні вії почали обірвав розширень впала! Я був в жаху, як я дивився з кремезна зламаною вії, що я пішов через зусилля застосування накладні вії кожен день протягом більше року, поки я не виріс мої вії тому!

Хороша новина для всіх нас, хто хоче більше приголомшливий вій в тому, що інновації в нових вій тепер доступний. LATISSE ™ (Bimatoprost очної розчин) 0,03% є перший і єдиний рецепт лікування схвалений у США харчових продуктів і медикаментів (FDA) для Hypotrichosis, який використовується для розвитку свого власного вії, роблячи їх довшими, товщі і темніше.

У косметичних дерматолога в Сан-Дієго, я часто чую від своїх пацієнтів, які просять про естетичні лікування своїх вій. З LATISSE ™, в перший раз, я рада запропонувати своїм пацієнтам науково обгрунтованих лікування підтримуються великі дослідження і сприятливий профіль безпеки.

Доступний тільки через лікар, LATISSE ™ є один раз в день лікування стосовно до основи верхніх вій з стерильні, одноразові за око одноразового аплікатора.

Настання ефекту з рішенням LATISSE ™ є поступовим. Як лікування прогресує, користувачі починають бачити зміни в довжині, товщині і темряви. Хоча окремі результати можуть відрізнятися, LATISSE ™ користувачі можуть розраховувати на досвід результатів всього за вісім тижнів зі значними результатами в 16 тижнів. Для підтримки ефекту, продовжували лікування з рішенням LATISSE ™. ”

Хоча точний механізм дії невідомий, LATISSE ™, як вважають, впливає на фазі росту циклу волосся вій на збільшення довжини і кількості волосся на зростання фази. Якщо використання LATISSE ™ припиняється, вії, як очікується, повернуться до колишніх зовнішній вигляд протягом декількох тижнів до декількох місяців.

LATISSE ™ був клінічно протестовані для оцінки його безпеки та ефективності. В кінці 16-тижневого періоду лікування у пацієнтів, які отримували розчин LATISSE ™ випробували 25%-ве збільшення в довжину, 106%-ве збільшення товщини / повноті і 18%-ве збільшення в темряві.

LATISSE ™ був також добре переноситься і найбільш часто зустрічаються побічних ефектів після використання LATISSE ™ рішення є свербіж в очах і / або почервоніння очей. Про це повідомили в приблизно 4% пацієнтів.

Для нас азіатів, які тільки мріяли довгі, густі і темні вії, що багато хто з моїх пацієнтів Latino вважаємо само собою зрозумілим, то це може бути відповіддю на наші молитви. Мої співробітники і я особисто використовую Latisse протягом більше двох місяців, і ми іноді зупинитися і порівняти вії і всі ми дуже раді, що це дійсно працює! А за $ 100 місяць, він також є економічним способом, щоб змусити нас почувати себе набагато краще і щасливіше щодня. Якщо ми готові нанести туш кожен день, застосування Latisse щоночі на природний товщі, довше і темніше вії не надто багато, щоб попросити.

Весна прекрасний час, щоб почати Latisse, через пару місяців, уявіть собі ваш перший літо без дійсно потребують туш. Уявіть собі, плавання і розробки, не турбуючись про вашу туші хід, і при цьому мати впевненість у тому, вії казкові самостійно! Ми на шляху до великої низькі експлуатаційні витрати влітку з приголомшливими віями!