Введення в SmartLipo триплекс

Smartlipo триплекс новітньої лазерної допомогу процедури ліпосакції, яка допомагає людям, яким важко схуднути в області проблеми навіть після вправ і дієти. Особливістю цієї процедури є те, що три лазера об’єднуються в один пакет, щоб видалити жир при затягуванні шкіри.

Процедура

Хірург спочатку застосовує місцевого анестетика в зону підлягає лікуванню, і потім робить невеликий розріз, щоб вставити канюлі містить волоконно-оптичних. Трьох лазерів в 1440, 1064 та 1320nm довжини хвиль розриві мембран огрядних клітин.

Це коли не тільки жир скраплений, але кров клітини також знеболюючий укол для забезпечення мінімального кровотечі під час процедури. Одночасно колагенової тканини знайти тут стимулюється затягнути в’яла шкіра. Це врешті-решт це сталося, що всі скраплений жир відсмоктується через той же розріз, після якого стиск пов’язку.

Кращий оброблювані ділянки

Причиною збільшеною популярністю і попитом на Smartlipo Триплекс ліпосакції є те, що така точна процедура лікування, який вона може досягати місцями традиційної ліпосакції немає. Це включає в себе плечі, підборіддя, щиколотки, живіт, внутрішні і зовнішні стегна, грудей, груди, стегна і талію.

Потенційними кандидатами для цієї процедури є ті, які здійснюють, правильно харчуватися, хочуть затемнених областей проблеми і не мають проблем зі здоров’ям.

Переваги Триплекс Smartlipo перед іншими методами лікування ліпосакції

Це єдиний метод лікування, який використовує ліполіз трьох лазерів в одній обробці. Це розріджує жир, звужує шкіри і зменшує кровотечу, яке не можливо в інших системах, які використовують тільки два лазера. Крім того, Smartlipo Триплекс працює з SmartSense і Thermaguide для забезпечення температури шкіри ніколи не стає дуже жарко.

Процес відновлення

Оскільки процедура амбулаторна процедура, її час відновлення мінімальна, де ви зможете повернутися до своєї звичайної діяльності в найближчі кілька днів. У деяких випадках, можливо, доведеться носити компресійні пов’язки протягом тижня або двох. Найбільше, що буде м’яким, що синці однак гоїться чотири дні.

Як і будь-яка косметична процедура хірургії, результати Smartlipo Триплекс буде змінюватись серед пацієнтів. Безпосередні результати ви побачите, це значне скорочення у вашому тілі жиру. Після двох тижнів, ви помітите більш пружною поява в обробленої області і через шість місяців, у регіоні виглядає і відчуває себе стрункішою і помітно твердіше.