як хімічний пілінг обличчя в порівнянні з зморшок креми

Жінки різного віку розглядаємо хімічний пілінг частіше, ніж будь-коли раніше. Зрештою, це, безумовно, стала гудіння в світі по догляду за шкірою. Але те, що хімічний пілінг хороші і які існують види?

Одна з причин того, що хімічний пілінг стали настільки популярні тому, що вони не тільки дуже ефективні з варіантами майже в кожній проблемної шкіри, але вони також є дуже доступними. Немає більше знаменитостей єдиний ринок.

Хімічні пілінги популярні, можна ефективно боротися з усіма типами проблеми акне, старіння питань, як тонких ліній і зморшок, деякі види раку і пошкодження сонцем. Хімічний пілінг зазвичай робиться, дерматолога або естетик.

Хімічний пілінг є їдкою кислотою, яка наноситься на шкіру, викликаючи верхній шар, щоб спалити, а потім лущитися. Коли цей шар віддаляється, він сигналізує відновлення організму з нового шару шкіри, який більш щільний залишаючи шкіру свіжою і сяючою, і Ви шукаєте років молодше. Тепер ви розумієте, чому попит є, то є. Але який тип хімічного пілінгу підходить саме вам?

Альфа-гідрокси кислот [AHA], отримують з цукру, тому ви бачите слова, як фруктові кислоти, молочна, яблучна і додаються до нього. Це самий м’який тип шкірку ніжно називають “кірки час обіду.” Це хороший вибір для пігментації шкіри питань, сонячні плями, легкі пошкодження сонцем, а деякі акне.

Бета-гідрокси кислот [ВНА] є масло на основі робить його надзвичайно ефективним для бактерій типу проблеми, такі як дерматит і псоріаз. Як AHA, він м’який і має дуже короткий час загоєння.

Trichloaroacetic кислота [TCA] є середньої глибини шкірки чого спускайтеся в дерму означає результатами буде тривати довше, і він буде ставитися до більш захворювань шкіри. Зцілення може бути два тижні або більше в залежності від лікування. Це добре для всіх типів акне, шрами, татуювання освітлення, пошкодження шкіри і ознаки старіння.

Фенол пілінг є найглибшим хімічним пілінгом досягнення глибоко в шкіру і вимагають найбільшої кількості часу, щоб зажити. Він може бути використаний для будь-якого з серйозних захворювань шкіри. Однак через серйозних ризиків для здоров’я, пов’язаних з пілінг фенолом вони рідко використовуються.
Всі чотири групи хімічних пілінгів як правило, робиться до дерматолога або естетик.

За те, менш інвазивні, використовуйте зморшок креми, які працюють. З чотирьох типів, більшість фахівців погоджуються, що пілінги ТСА є кращим вибором для майже всіх умовах.