як отримати-Вілл Сміт-білі зуби – дізнатися, як отримати білі зуби, як знаменитість

Це забавно, як знаменитостей, які п’ють Starbucks весь тиждень довго і курить пачку в день, мають перлинно-білій посмішки. Коли Уілл Сміт запитав: «Чи є пероксид відбілює зуби?” Він просто сміявся, тому що, звичайно, це не так. Він тоді попросив його таємницю. Він сказав, що не для кого не секрет, і що він просто використовує відбілювання зубів комплекти. Що ж, це приємно чути, але ці комплекти коштують сотні доларів.

І я пішов до креслярської дошці, щоб з’ясувати, як отримати білі зуби. Так що, якщо ви хочете “Уілл Сміт білі зуби” Я б порадив вам слухати, тому що я зламав код і з’ясували, як це зробити практично безкоштовно. Так, це правда, безкоштовно. Я так пишаюся собою, тому що я намагався протягом багатьох років, щоб з’ясувати, як отримати білі зуби для дешевого і всі інші методи, такі як тертя апельсинові кірки на моїх зубах не працюють, і сподіваючись мій стоматолог дасть мені відповідь я хочу почути до “Можна відбілити зуби перекисом?” отримав дуже старі. Але тепер я розробив нову систему відбілювання зубів, які будуть мати ваші зуби білими, як сніг за $ 20 в рік. Секрет у тому, безкоштовні пробні версії.

Все, що я роблю, це пошук онлайн безкоштовно випробування, щоб ці дорогі комплекти, які знаменитості, як Уілл Сміт, використовувати, щоб отримати білі зуби потім оплатити перевезення вантажу для вільного випробувань. До того часу, я йду через суд мої зуби білі, як може бути. Я б навіть не хочете продовжувати використовувати набір, якби міг. Я зазвичай чекати близько двох місяців між випробуваннями. Це занадто прохолодно, тому що я став експертом про те, як отримати білі зуби. Я знаю, які продукти відмінно працюють, які просто в порядку, і так далі. Я повинен бути чесним, що в значній мірі кожен комплект, який я спробував (і я пройшла через п’ять) працює, але деякі працюють краще, ніж інші.