як зробити органічне зволожуючу

Органічний догляд за шкірою повинен включати зволожуючі креми. Хоча це зручно, щоб придбати їх у готовому до застосування стані, ви можете спробувати деякі з наступних домашні зволожуючі креми для розкішних зміни з нагоди.

Ви побачите, що вони залишають вашу шкіру, як мільйон доларів. Якщо ціна має значення, перевірити ціни в Інтернеті, перш ніж вибрати певний рецепт. Майте на увазі, що чим більше ефірного масла, що рецепт вимагає, тим дорожче це зробити. У місцях, що ефірна олія більше для легкий аромат, ніж для необхідності в рецепті, він позначається як «додатковий». Будь-які ефірні масла відзначені таким чином, може бути опущений або змінений на аромат, який ви віддаєте перевагу. Для тих, хто не відмічені як необов’язкові, Ви потребуєте них для рецепта працювати як слід.

В упаковці, зволожувачі в невеликих банках Мейсон, ви залишаєте себе відкритим, щоб прикрасити і дати в якості подарунків в крайньому випадку. Помістіть трохи барвисті тканини над плоскою кришкою на банку, загорніть кільце, обруч за кольором стрічкою навколо кільця і ​​додати особистий тег і у вас є готовий віддати, органічні подарунок для догляду за шкірою від серця. Тільки переконайтеся, що ви готові поділитися рецептом або вони можуть звести з розуму, бажаючи більше!

швидкий і простий зволожуючий:

Масло жожоба відмінно підходить для будь-якого типу шкіри і легко вбирається. Нанесіть невелику кількість на очищену шкіру обличчя свіжою, перш ніж висушити. Водою на обличчя дуже важливе використання цієї олії в якості зволожуючого крему. Для додаткового задоволення, змішати краплі вашого улюбленого ефірного масла органічного до жожоба безпосередньо перед нанесенням. Для боротьби зі старінням допомогу, використовуйте одну чайну ложку жожоба і DAB активних маточне молочко (знаходиться в охолодженому в магазинах здорової їжі), бронь маточне молочко охолодженому або він стає неактивним і не добре для вас.

омолоджуючий суху шкіру зволожуючим
4 унції масла ши
2 унції органічне оливкова олія
2 чайні ложки органічного масло з вітаміном Е, 5000 МО
1 чайну ложку маточного молочка активні (охолодженої секції магазинах здорового харчування)
6 крапель органічного ефірного масла лаванди

Змішайте всі інгредієнти на високих до однорідного стану і вершковий. Зберігайте в холодильнику в герметичному контейнері. Необхідно зробити невеликі кількості цього за один раз і зберігати в холодильнику через активне маточне молочко. Це дивовижний інгредієнт своїми цілющими властивостями і добре варто зусиль.

супер просто зволожуючий

Тільки з 2 необхідні інгредієнти, на цей раз на одному диханні. Змішайте 1/4 склянки чистого гелю Алое Віра (безпосередньо від заводу) і 2 столові ложки гліцерину, органічних овочів. Ця сума призначена для використання по всьому тілу. Використовуйте негайно, тому що гель алое віра починає втрачати потенцію негайно. Для додаткового ефекту, ви можете додати 3 або 4 крапель вашого улюбленого ефірного масла або ви можете додати 1/2 чайної ложки маточного молочка активної анти старіння ефекти. Активне маточне молочко повинно зберігати в холодильнику, щоб залишатися активними і можуть бути знайдені в рефрижераторних секціях магазинів здорової їжі.

сухої шкіри зволожуючий крем

Цей зволожувач має цілющі властивості алое віра, антиоксидантні властивості вітаміну Е, а також ряд масел спеціально обрали, щоб вселити сухий, втомленою шкіри вологою і оновленим сяйвом.

1/3 чашки гель алое віра (взяті безпосередньо з рослин)
1/4 склянки бджолиного воску (зріджений)
1/3 чашки кокосового масла
3 краплі екстракту виноградних кісточок
6 крапель органічного ефірного масла лаванди (опціонально)
3/4 чашки органічне оливкова олія

1/4 чайної ложки вітаміну Е (5000 МО)
2/3 склянки води (дистильованої)
Комбінат оливкова олія, кокосове масло, бджолиний віск і і розтопити у великій, мікрохвильових печей миску потім вилити в блендер і дайте охолонути до приблизно так само густий, як молочний коктейль.

Хоча наведені вище охолоджується, об’єднайте ваші води, алое, ефірні масла, вітамін Е і екстракт виноградних кісточок у великій мірну склянку рідини, залити це в блендері, коли інша суміш охолоне достатньо. Змішайте до однорідного стану і вершковий.

Якщо вам пощастило мати тяжкі Змішувач для кухні боргу (вид, який знаходиться на своєму власному стенді з власним чаші), ви можете виявити, що він працює краще для вас, тому що суміш дійсно стає дуже важким.
Зберігайте в холодильнику в баночці Мейсон