факти про лазерної епіляції

Lumenis LightSheer ™ ™ є золотим стандартом для видалення волосся в кожному куточку світу. Як самі передові методи лікування у світі для ефективного видалення небажаного волосся, це гарна новина для чоловіків і жінок, які хочуть позбутися від надмірного волосся. LightSheer лікування безпечним, неінвазивним, довгострокове рішення для небажаних волосся на будь-яких ділянках тіла і на будь-якому типі шкіри і колір обличчя. Ви можете відновити регулярну діяльність відразу ж після лікування. Це так просто. Волосся в активній фазі росту, найбільш постраждалих від лазера. Оскільки все волосся не в цій фазі, в той же час більше одного лікування буде необхідно для досягнення найкращого бажаних результатів. Лазерне лікування саме по собі може викликати деякий дискомфорт. Більшість пацієнтів переносять процедуру добре, але й тому, що деякі ділянки тіла більш чутливі, ніж інші, місцева анестезія може бути варіант. Побічні ефекти, якщо такі є, є незначними.

як LightSheer ™ працює лазерне лікування?

Лазер генерує промінь високої концентрації світла. Світло, що випромінюється доданими лазером LightSheer ™ добре поглинається пігментом розташований у волосяних фолікулах. Під час процедури лазерних імпульсів на частку секунди, досить довго, щоб нагріти волосся і помітно знизити здатність фолікула повторно рости. Цей процес також розглядає численні фолікули волосся одночасно. Тому LightSheer ™ підходить для лікування навіть найбільших областей тіла як швидко і ефективно.

Поєднання такого методу охолодження та інших ключових параметрів дозволяє для безпечного і ефективного лікування всіх типів шкіри, у тому числі етнічні та засмаглу шкіру.

Важливою частиною процедури є охолодження шкіри. Спеціальні Зв’язатися з охолодженням наконечник дозволяє вашим лікарем для лікування навіть для самої чутливої ​​шкіри. Він захищає і охолоджує верхній шар шкіри до, під час і після кожного лазерного імпульсу, направляючи лазерної енергії в корінь волоса.

яким області виглядати після лікування?

Поява обробленої області відразу ж після лікування буде варіюватися від пацієнта до пацієнта залежно від обсягу операції і типу шкіри. Побічні ефекти, якщо такі є, є незначними. Вони можуть включати почервоніння і припухлість навколо волосяних фолікулів, які, по суті, бажаних клінічних результатів і вказують, що фолікул відреагувала на лікування. Більшість людей повернутися до нормальної діяльності відразу. Ми будемо раді розповісти Вам більше про ваше лікуванні, можливі побічні ефекти і яких результатів ви можете очікувати під час консультації.

Скільки процедур рекомендується?

Важливо знати, що волосся в активній фазі росту, найбільш постраждалих від лазера. Так як все волосся не в цій фазі, в той же час більше одного лікування буде необхідно для досягнення найкращого результату. Загалом, 5:55 процедури необхідні кожні чотири тижні. Багато факторів можуть вплинути на результати лікування: колір волосся, товщини, кольору шкіри, гормони і вік.

Які переваги ™ LightSheer?

Три основних переваги для волосся LightSheer технології видалення ™ є комфорт, безпека і надійність. LightSheer ™ має запатентований контакту охолодження наконечника, який допомагає охолодити шкіру і зменшити біль і печіння в місці лікування.

робить лазерна епіляція боляче?

Лазерне лікування саме по собі може викликати деякий дискомфорт. Більшість пацієнтів переносять процедуру, але тому, що деякі ділянки тіла більш чутливі, ніж інші, місцева анестезія може бути варіант. Лазерний імпульс часто описується як хвиля тепла з вколотися або гумкою клацати сенсацією.

Що я повинен робити перед початком лікування?
• Чи не вискубувати, віск, використовуйте для видалення волосся електролізом або пройти в областях ви хочете лікували протягом 6 тижнів до лазерної епіляції.
• не засмагають області, що підлягають лікуванню протягом 4 тижнів до початку лікування.
• Не використовуйте для автозагара протягом 2 тижнів до початку лікування.
• Гоління області слід розглядати, що передують призначенню шкіра повинна бути очищена від стерні.
• Застосовувати знеболюючий крем принаймні за 30 хвилин до призначеного часу і накрити поліетиленовою плівкою.
Що я повинен робити після лікування?
• Деякі почервоніння і припухлість в області нормально після лікування, і може відчувати себе схожим на сонячний опік. Це має вирішити протягом декількох годин до декількох днів після лікування.
• Обережно чистий район двічі на день.
• Уникайте подразників (glycolics, ретиноїди та ін) протягом семи днів після лікування.
• Нанесіть сонцезахисний крем SPF 30 для щоденного над оброблюваної області.
• Ні, якщо пахви дезодорантом лікуються.
• Уникайте вправ, поки почервоніння не зникне.
• Не беріть, подряпини, або вискубувати.
• Застосовувати гідрокортизон 1% або алое віра до еритема (почервоніння) немає.
• Можливо, ви прикладете лід відразу після лікування.

скільки коштує вартість лікування?

Вартість лікування залежить від оброблюваної області і скільки лікування необхідні. Ми використовуємо золотий стандарт LightSheer ™, Lumenis який є найбільш ефективним і безпечним методом у порівнянні з іншими технологіями у використанні в інших клініках. Ми можемо обробити великі площі за менший час і, тому що вона є настільки ефективним, в цілому, менше процедури не потрібні. У результаті, ціна буде нижчою. Наприклад, іншій клініці може цитувати низькою ціною, але так як вони не використовують найбільш ефективні і дорогі лазерні машини, вам може знадобитися більше процедур, ніж потрібно з LightSheer ™. Таким чином, слід мати на увазі, що ціна не має великого сенсу, поки ви не знаєте, хто виконує процедуру і які технології вони використовують.